Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá 8 hós...

Hogyan szoktassam rá 8 hós babámat a darabos ételekre?

Figyelt kérdés
Eddig mindent pépesítve kapott, és mostmár úgy gondolom, hogy ideje lenne egy kicsit darabosabb kajákat ennie. De amint megpróbálok neki egy kicsit darabosabbat adni, rögtön öklendezni kezd. Más hogy csinálja?
2010. nov. 8. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdtem, hogy a főzelékeket egyre sűrűbbre készítettem, majd épphogy csak turmixoltam.Olyat is csináltam, hogy kihalásztam mondjuk a sárgarépát, amit összetördeltem, majd visszatettem a főzelékbe.Pár hét múlva pedig elég volt, ha csak a villával törtem össze.Jól megpárolt zöldségeket apró kockára vágva is elé lehet tenni, hadd csipegesse egyedül.

Kiflit, vagy kenyérhéjat adtam a kezébe reggelente, hogy erősödjön az ínye.Ha nagy volt a falat, oldalról a szájába nyúltam és úgy vettem ki a szájából.

Még két foggal is simán evett mindent egy éves korában.

2010. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én főztem neki almát, az jó puha lett és ahogy a szájába vette az ínyével azt szét tudta nyomni és ezután már a banánt is csak villával kellett neki összetörni, rájött, hogyan kell rágni. Nem is gondoltam, h majd ilyen könnyen megy,mert előtte ő is öklendezett, de olyan szinten, h még a reszelt sajttól is meg akart fulladni, pedig az nem nagy darab.
2010. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!