Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája pont karácson...

Akiknek a babája pont karácsonykor született, hogy szervezitek meg az ünnepet? Hogy legyen szülinap is, karácsony is, és ti is eljussatok a rokonokhoz? Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Délelőtt szülinapozunk...aztán ebéd és délután megyünk a rokonokhoz!(ha muszáj)
2010. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kislányom pont december 24-én született. Valószínűleg az anyósoméknál töltjük a szentestét, velük nagyon jóban vagyunk. Így én otthon nem csinálok nagy felhajtást, még a karácsonyfán is gondolkodom, a kislányom biztosan nem nyugodna, amíg fel nem borítja. A részletekről még nem beszéltünk, de én biztosan jobban fogok örülni, ha bejgli helyett inkább torta lesz. Más rokon nincsen, akihez elmennénk, így nekünk ennyivel le lesz tudva az ünnep. Ha valaki látni akar minket, azt pedig szívesen látjuk.

Megbeszéltem mindenkivel, hogy nem kell dupla ajándék azért, mert szülinap és karácsony is lesz egyben. Most még úgyse fogja fel az ünnep lényegét, 1 éves lesz, később meg majd megtartjuk mindkét névnapját, így nem lesz eggyel kevesebb ajándékozós ünnep.

2010. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

a lányom tavaly dec 27 én született. 23 ára voltam kiirva, de szerencsére még itthon karácsonyoztunk. Az ünnepek alatt abszolút nem volt húú, de karácsonyi hangulatom, teljesen normális napként éltem meg. Pedig amúgy karácsony mániás vagyok, de tavaly már a picimet vártam hogy megláthassam.

Mi tavaly 25 én és 26 án rokonoknál voltunk, estére már fájt a hasam, majd 27 én bementünk délre a korházba és délután megszületett.

Mi úgy döntöttünk, hogy szenteste 3asban leszünk, majd 25-26án rokonoknál ismét, és 27 én lesz a nagy babaparti. Már vettem neki szép lakásdiszítőket, és tortareceptet is találtam már neki :-) szóval én nagyon várom már az ünnepeket.

Te is karácsonyra várod?

10hós anyuka

2010. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 25-én született. Reggel megköszöntjük mi a szűk család és délután pedig jönnek a rokonok, akikkel egyben letudjuk a szülinapot és a karácsonyt is. 24-én csak a szűk család vagyunk együtt.
2010. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerencsére nem 24, hanem 23! :))

tehát aznap van szülinapozás. amúgy mi elutazunk a férjem rokonaihoz, az anyukájánál vagyunk, (az enyémek már nem élnek), a 24-ét vele töltjük négyesben, majd másnap van a férjem nővérénél banzáj, ahova megyünk mi is, meg a férjem bátyjáék is. tehét szerencsére nem kell egyáltaln készülnöm karácsonyra, se főzés, se semmi. :)

2 éves lesz idén a kis csillagom

2010. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tavaly december 25-én születtek ikreim. NAgy a család, Férjem szülei nem is falubeliek, és idén karácsonykor még a külföldön élő sógoromék is itthon lesznek. Arra gondoltam 24-én együtt leszünk 4-esben, aztán 25-én jöhetnek a vendégek szülinapra és karácsonyra is. Csak nem tudom hogy időbeosztást csináljak-e, vagy hogy terítsek meg vagy 20 embernek egyszerre. Aztán másnap el kell jutnunk anyuékhoz, majd kis utazás anyósomékhoz, és akkor még nem is beszéltem a nagyszülőkről, ahova nem is tudom mikor megyünk, meg a keresztgyerekekről. És akkor ünnep, és pihenés, és együtt a család, hát nagy felfordulás lesz ha nem szervezzük meg jól. Tavaly tök jó volt, bementem 25-én délelőtt egy nst-re és úgy döntött a dokim, hogy szüljünk. Estére már meg is voltak.:)az volt a legszebb karácsonyom, még akkor is ha kimaradtam a finomságokból.
2010. nov. 8. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
hű, hát nem lesz egyszerű karácsonyotok az biztos :-) sajnos ez nekünk is a jövés menésről szól, attól függetlenül hogy mi vagyunk a kisgyerekesek.. :-(
2010. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!