Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva egy kicsit az, hogy...

Nem durva egy kicsit az, hogy pont meg fog jönni, nem bírok enni, rosszul vagyok, de mivel karácsony van, ezért rám erőltetik, hogy egyek?

Figyelt kérdés

Mert milyen dolog az, hogy jönnek ide és akkor Én nem eszem?

De könyörgöm, rosszul vagyok! És még le vagyok b.szva, hogy nem szeretnék enni:S


2009. dec. 25. 11:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
iszonyat...
2009. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
Attól, hogy meg fog jönni, még nem körülötted forog a világ! Pláne karácsonykor nem! Úgyhogy tessék leülni és magadba erőltetni két falatot, és mindenki megnyugszik.
2009. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
68%

és akkor nmivan hogy meg fog jönni??

és tényleg megeszel két sütit és ennyi kibírod...

2009. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%

Szörnyű.

Én tegnap a töltött káposztával csaptam el a gyomrom. Egész este kivoltam, annyira fájt a hasam.

De attól ma ugyanúgy enni fogok. Igaz, hogy mértékkel, de azért eszem majd egy pár falatot.


Biztos van olyan kaja amit szeretsz. Eszel belőle egy kicsit és kész.


Micsodaproblémák... -_-"

2009. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Bármelyik nővel előfordulhat, hogy annyira megviseli 1-1 menstruáció, hogy enni se bír. Figyelj, ha nagyon erőltetik, akkor folyamatosan igyál vizet is, és készíts be B6-ot és Dipankrint vagy Espumisant, és rögtön evés után vedd be. Nekem is volt már úgy, hogy megmozdulni se bírtam, és ilyenkor a szervezetemet nem érdekli, hogy éppen ünnep van, vagy vizsga van, vagy munka van, ha nagyon muszáj talpon lennem, akkor gyógyszert veszek be, ha nem, akkor lefekszem pihenni, és nem érdekel, mit gondolnak rólam mások, ha olyankor mégis megjegyzéseket tesznek, akkor hasonlót kapnak vissza.
2009. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
31%
úúúúúúúristen, most mi lesz? és lehet hogy 3 dekát is fogsz hízni, úúúúúristen.
2009. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
Az a vicces, hogy volt olyan, aki tudott erre a kérdésre normális választ adni, tehát nem a Kérdező hülye, hanem azok, akik itt "iszonyatoznak" meg "úristeneznek". Szegények..ilyennek neveltek titeket:(
2009. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
12:30 - Ne haragudj, te tudsz szöveget értelmezni? Hadd kérdezzelek már meg, ha te rosszul érzed magad, pl. émelyegsz, akkor bírsz enni?
2009. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, még egy apróság, ha teheted, próbálj meleg teát inni, az ellazít, legjobb a kamilla, ha van akkor az eperlevél tea (az kifejezetten menstruációs görcsoldásra jó), ha nincs, akkor bármilyen tea jó, csak meleg legyen.
2009. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%

12:30-as, az úristenező: te bírsz enni akkor mikor iszonyatosan fáj a hasad? NEM. Akkor hagyd békén a kérdezőt, és próbálj NORMÁLIS választ adni a kérdésére.

Kérdezőnek: Nem lehet nekik megmagyarázni, hogy most rosszul vagy, esetleg megmondod h megjött, és most nem bírsz enni? Ha nem akkor hát egyél egy-két falatot, és mindenki megnyugszik. :)

2009. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!