Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2-hónap és itt lesz a karácson...

2-hónap és itt lesz a karácsony ti gondolkodtok azon hogy mit kéne venni a párotoknak? Mert én igen de nem tudom hogy mit, tudom kicsit hamar gondolkodom ilyenen de lehet hogy akkor nem lesz pont az az ajándék az üzletekben vagy nem lesz pénz.

Figyelt kérdés
Lány vagyok de fiúk is írhatnak választ nyugodtan.
2009. okt. 29. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

a borotvahabot es a nyakkendot hanyagold ;D

ha nem borotva hab,de pl egy uj borotva...valami ujat,menot.

A legujabb Zsilett power tudom is en mi.egy ilyesminek orulnek. Nem tudom mennyi penzt szeretnel kolteni,de + 1-2 jo film is jo lehet a borotva melle.

21/F

2009. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is gondolkodtam már rajta,kinek mit vegyek.Mondjuk barátom nincs,de ha lenne olyan dolgot vennék neki ami a kedvenc együttesével,sztárjával kapcsolatos vagy ami illik a személyiségéhez.Zene,film,könyv,fényképalbum.

Én is ilyen vagyok,mindig hamar gondolkodok,de meg van rá az okom.Sosem tudom,mit vegyek apukámnak...szereti a pálinkát,a bort és a zenét.A pálinka és bor kilőve,mert nem adják ki nekem,zenét pedig mit vegyek mikor állandóan a netről tölt le:( Szóval minden évben az van,hogy elmegyek 1-2 ajándékboltba és ami hirtelen megtetszik és el tudom képzelni neki azt megveszem.

Anyumnak és nővéremnek könnyebb választani.Egy jó könyv,egy szép ékszer,egy kellemes,lágy parfüm,egy kis dísztárgy ami illik a szobájához tuti nyerő:)

14,5/L

2009. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én már 1 hónapja ezen gondolkodom, mert drága páromnak még a születésnapja is akkor van...=D Nagyon jól jártam... Én valami édes plüssre gondoltam egykis saját illattal befújva. De ennyi...imádja a régi zenéket de folyton letölti őket, már újat nem tudok venni neki, a filmek terén is így jártam. Nem tudom hány éves vagy, mennyire vagy jártas a konyhában, de egy finom vacsorát csinálhatsz neki borral vagy pezsgővel (ízlések és pofonok), aztán a többi jön magától.:) De nemtudom...szerintem sokan vannak így és sokan tanácstalanok...Járj végig pár üzletet hátha kapsz új ötlet. Csinálhatsz neki párnát, közös fényképpel vagy akármi...=)
2009. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kocsihoz kap hozzávalot,tud rola ő is

meg azért valami meglepit még ugyis kitalálok

2009. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!