Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs járókátok, hol van a...

Ha nincs járókátok, hol van a kistesó nap közben? Főleg még nem járó kistesóra gondolok. Hogyan férnek meg a nagyobbal egymás mellett? Mennyi idősek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan van járókánk de ritkán volt benne a kistesó. A nagy 2.5 éves a pici 9.5 hónapos. Inkább csak arra használtam hogyha biztonságban akartam hagyni a picit egy ideig akkor abban ellegyen. Most kúszik, mászik a lakásban, jól elvannak. Egyre gyakrabban veszem észre hogy egymással is kezdenek játszani. Pl. fogócskáznak (a nagy fut elől és kacag, a kicsi mászik utána és ő is nevet)
2010. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a nagyobb 26 hós, a kisebb 9 hós.

nincs járókánk, szinte az egész lakás az övék, kivéve persze a wc-t és a fürdőt.

amíg nem tudott kúszni-mászi, addig zömmel a szoba közepére leterített pléden volt a baba, meg hoztam-vittem magammal a hordozóban a lakás különböző pontjaira, ha tartósabb elfoglaltságom akadt pl főzés. Amúgy a nagyobb nagyon odafigyelő és törődő tesója, mindigszólt, ha kicsi bukott vagy bármi olyat észlet nála amire én is reagáltam volna, szalad és szólt nekem hogy jöjjek gyorsan.

Amíg nem volt mozgó baba az öcsi, jobban megvoltak, odavitte a játékokat, olvasott neki stb, de mióta már mindenhová elér és mindenbe belepiszkál megsokasodtak a konfliktusok, a nagyobb egyre irigyebb és mióta bölcsis, azóta bizony durvább is sajnos.

csakhát az a helyzet, hogy az öccse különösen nagy és erős, és már rájött, hogy vissza tud csapni/csípni stb - és megis teszi. Úgyhogy gyepálják egymást rendesen, bár a nagyobbik még el tud szaladni a zsákmánnyal, de azért van visítás rendesen.

2010. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!