Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltástól nektek is...

15 hónapos oltástól nektek is így belázasodott a kicsitek?

Figyelt kérdés
Ma reggel kapta meg,délután 38,4 adtam neki kupot és panadolt is.Este 8-kor 39,3.most is adtam neki mindkettőt.Hűtőfürdőzni szoktátok?Vagy borogatni?De hogyan ha nem tűri el?
2011. okt. 2. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább hűtőfürdő, az nem annyira drasztikus, a borogatás csak akkor ér valamit ha az egész testét tekered be. Kúp is és Panadol is, nem sok az egyszerre? Nekem mindig azt mondja az orvos vagy kúp vagy gyógyszer ne keverjem.
2011. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt lázas az oltás után.

Én hűtőfürdőzném, és esetleg felváltva Panadol és Nurofen.

2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ma kapta az oltást, akkor nem valószínű, hogy attól van, mert a 15 hónapos oltás mellélhatásai leghamarabb az oltás utáni 7. napon jelentkeznek.

Szerintem inkább elkapott valamit. Egyszerre adsz panadolt és kúpot? Ne csináld, nem szabad. Mindig fokozatosan, leghamarabb 2 óránként adj gyógyszert, és mindig más hatóanyagút. A hűtőfürdő is nagyon jó ötlet.

2011. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nálunk az oltás utáni 7. napon lett 39,2 a láza, majd másnap még hőemelkedés

de azt írják az oltás utáni 7-10. napon jön ki általában a láz, szóval arra gondoltam, hogy nálatok nem biztos hogy az oltástól van

2011. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15 hónapos oltásnál csak a 7. naptól várható láz. (Nálunk nem volt, csak kiütés.)

Ez most lehet, hogy nem attól van.

Nyugodtan adhatod (ha muszáj) a kúpot és a szirupot 3 óránként, felváltva.

2011. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon belázasodott, először oltán után egy héttel, akkor nem volt olyan szörnyű, majd oltás után 2.5 héttel újra, na akkor 40 fokra is felment a láza. Váltogatva kapta a nurofent és a panadolt + hűtőfürdő. Nagyon megviselte szegényt.
2011. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aoktornő mondta hogy lehet mind a kettőt adni.DE 2 oltást kapott a másiktól lehet hogy belázasodott nem?
2011. okt. 3. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert a 7. naptól lehet láz.
2011. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!