Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brüm-brüm kisautója van a...

Brüm-brüm kisautója van a kislányodnak? Szereti?

Figyelt kérdés
Ennek a lányos változatát néztem most ki a 10 hós kislányomnak névnapjára, de nem tudom hogy érdekelné-e. Meg egyáltalán, nem nagyon fiús játék? Mármint hogy autó? A babák még nem érdeklik.
2010. nov. 9. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 4 éves korában volt egy tömör műanyag kismotorja, mert a szomszéd fíúnak is volt. Na mi is vettünk neki egyet,nagyon szerette, sokszor felpattant rá és tett pár kört az udvaron, vagy a járdán.
2010. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem ráülős, hanem kis méretű, tologatni való autó közepén egy golyóval ami zörög. Ilyen: [link]
2010. nov. 9. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz nekem kisfiam van de nekunk van (persze nem a kislanyos valtozat). Szereti a kisfiam habar igazan meg tologatni nem tudja, de loki maga elott ahogy eri es brummog hozza. :)) Olyan edes ahogy csucsoriti a kis szajat es mondja, hogy brrrrr-brrrrr. Persze hosszu ideig nem koti le de par percig tologatja brummog, majd letamad valami mast aztan kesobb ismet eszreveszi es tologatja/dobalja maga elott. Viszont amit nagyon szeret az ha satrat epitek a pl egy konyvbol es betolom ala az autot. Akkor kukucsizik es keresi, benez a satorba es amikor kitolom nagyokat kacag majd ismet elrejtem a sator ala. Ujabban ez a kedvenc szorakozasa. :)
2010. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
08:24-es vagyok, bocsi elfelejtettem irni, hogy 9 honapos a kisfiam.
2010. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!