Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen mondjatok olyan...

Szombathelyen mondjatok olyan nőgyógyászokat akibe meg lehet bizni és van terhesgondozása sztk. Alapon! Köszi! Kik azok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!én igaz szombathelyre járok,de magándokihoz, és pontosan nemtudom hogy az sztk-ban is rendel-e.Ami nekem névjegykártyám van aszerint nem.De írtó rendes és nemkér sokat egy vizsgálatért.Énis csak azóta járok hozzá amióta terhes vagyok,de nekem is barátnőm ajánlotta aki már 10 éve oda jár.de ha érdekel írj privibe.
2009. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Dr. Horváth Boldizsár nagyon jó doki, az első babámat nála szültem (császárral) most várom a másodikat és most is hozzá járok. Ő mindig az sztk-ba hív vissza terhesgondozásra, de bármikor lehet hívni telefonon. Nagyon kedves és segítőkész.
2010. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!