Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esetben is szoktatok...

Ilyen esetben is szoktatok porszivozni a babatok orrat?

Figyelt kérdés
Kisfiam megvan fazva es folyik picit az orra de nincs eldugulva. Letorolgetem neki (atlatszo vizes valladek) de nem tudom, hogy porszivozzam is vagy csak akkor porszivozzam ha eldugul neki vagy zavarja. Egyelore nincs semmi gondja, nem latom rajta, hogy kulonosen erdekelne vagy zavarna. Ti ilyenkor is porszivozzatok napi tobbszor vagy csak zsepivel jol letorlitek ha latjatok, hofy folyik. Feoleslegesen nem akarom kinozni de ha szivni kell ilyenkor is akkor inkabb szivom. Vagy esetleg vegyek egy kimeletesebb kezi orrszivot ilyen esetekre? Bocsi, hogy hosszu lett de gondoltam igy jobban megertitek mire gondolok.
2010. nov. 10. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Én kézi szívó párti vagyok. Ha kap levegőt és nem zavarja, akkor csak törölgesd le neki, vagy ha úgy látod sósvízet(sterimár) fecskendez a nózijába, és szívd le. Én úgy tudom, hogy minél többet szívják a babák orrát annál több váladék lesz.
2010. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Haaat igen, nallunk apa is keziszivo parti, ugyhogy csak en egyedul porszivozok mert meg a hazat is elhagyja olyankor par percre. :) Este lefekves elott fujtam be az orrat es szivtam le neki tegnap, csakhogy ejjel ne legyen gond de most ahogy latom nem zavarja. Koszi megegyszer!
2010. nov. 10. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van...épp az előbb hívtam a védőnőt.Azt mondta,hogy nem kell szívni,majd csak akkor,ha sűrűbb váladék lenne,és nem kapna levegőt...addig töröljem csak meg neki. /5 hós/
2010. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!