Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor lesz 1 éves a...

Karácsonykor lesz 1 éves a babánk (kislány). Milyen ajándékokat kapjon szülinapjára és karácsonyra? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja jár. Bébitaxit, motort nem tudja még hajtani. Mindent a szájába vesz, és úgy megy a lakásban végig. A labdák nem érdeklik, képes könyve rengeteg van. Hintája is van. Minek örülne vajon? Köszi a válaszokat!
2010. nov. 10. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves 2 utolsó karácsonykor lesz a szülinapja!


Egyébként az én babámnak is. Én két ajándékotveszek neki, még nem tudom miket.

2010. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem az volt a cél, hogy a másikat leszóljátok, hogy mennyi mindent kap a gyerek. Tőlünk is csak egy-egy játékot kap szülinapra és karira. De a nagyszülők is tőlünk várják az ötleteket. Mellesleg nem értek egyet a csomagolópapírral. Az én babámat azok már nem igazán érdeklik. 1-2 hónapja még játszott vele, de egy egy éves gyerek már mással is tud játszani. Na mindegy, az első pár válaszolón kívül értelmes választ nem kaptam...
2010. nov. 16. 10:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem szóltam le senkit. Csak meglepődtem. Én összesen fogok annyit költeni a családra, mint az anyuka, aki belinkelte a játékokat. Ezek szokás dolgok. Mi mindig azt kaptuk/vettük amire szükség volt, bár anyu mostanában rászokott arra, h olyan ajándékokat vesz, amit az, aki kapja úgyse venné meg. Persze, ilyen az igazi ajándék. De amúgy az is ajándék, ha megvesz vki vkinek vmit, amit amúgyis meg kellene venni, és így már nem kell rá költeni. Pl vettek most a gyereknek egy kabátot. Aminek örültem, mert azt hittem nekem már nem kell. De amúgy kell, mert nem elég vastag télre :) de a szándék a fontos. :)
2010. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!