Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiunk kisebb...

9 hónapos kisfiunk kisebb korában ügyesen elaludt nappal is és este is, igaz volt, hogy sokszor elaludt cicin is. Napközben már rég nem alszik el egyedül, de az esti elalvással nem volt gond. Mit csináljunk? Hogy lehet visszaszoktatni az elalvásra?

Figyelt kérdés
Pár napja nem hajlandó egyedül elalduni, de még ölben sem. Csak sír és ha mégis sikerül elaltatni, többször megébred éjszaka és sír sír.Eddig volt olyan, hogy elaludt cicin, ő lecuppant róla és tettük be a kiságyba. Most ha jóllakott sem hajlandó elszakadni és sír, még én sem bírom másképp megnyugtatni csak cicivel. De nem bírom, hogy cumizzon rajta míg a világ. Más is volt hasonló cipőben? Mit csináltatok?
2009. jan. 9. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor sarkadra kellene állni sztem....ha nem esik jól neked, márpedig a cumizás cicin nem esik jól akkor ringasd, s majd megszokja idővel...
2009. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ui, vagy feküdj mellé, bújjatok össze...
2009. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem kellett cumiztatni, most kezdte pár napja és persze nem hagyom, aztán jön a keserves sírás. Mintha azért harcolna, hogy nehogy véletlenül elaldjun. Végülis nem tudom van-e a két dolgonak köze egymsához, hogy nem hagyom cumizni és, hogy képes ébren maradni és sírni alvásidőben.
2009. jan. 9. 22:39
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát az összebújás sem tetszik neki, ha letesszük bárhova, még ha ott is vagyunk mellette méginkább elkeserdik.

Úgy tűnik attól lesz leginkább ideges, mikor már kezdene elaludni.

2009. jan. 9. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, pedig ez csak úgy megy ha nem engeded neki, zene ringatás stb...próbálkozni kell, s kitartás...de egy kis sírástól meg semmi baja nem lesz, amúgy épp ez volt kérdés a napokban.
2009. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az éjjel két órán keresztül ordított, még szopi után is.

Éneklünk is neki, mesét is olvastunk, már nem tudjunk mit csináljunk. Játszani lenne kedve, olyankor nem feszedezik, kacag. Ha ringatni kezdjük meg altatni egyből rázendít.


Nem láttam a kérdést, a ma esti kérdés meg kisebb babáról szól.

2009. jan. 9. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
húú sztem tegnap volt előző vagyok, de talán ő aringatást unta meg de lényegében ezt válaszolta mindenki, ha vissza tudod olvasni h ha sír kicsit nem baj...vagy akkor tedd le, mikor már egész fáradt...kicsit sír, felveszed majd visszateszed, s így akár jó sokszor...sztem.Nekünk összebújás segített amúgy, mai napig úgy alszik el, 27 hós, közelségünk kell:)
2009. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!