Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Aki egyedül neveli a...

Anyukák! Aki egyedül neveli a pár hós babáját hogy birja? Nappal ha nyügi akkor nehéz vele, éjjel ha felkel! Van segitség? Hogy zajlik egy napotok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem egyedül nevelem, de mindig én vagyok vele, más nem kel fel hozzá, csak én és napközben is én vagyok vele itthon. Fárasztó nagyon, ha az ember másfél évig csak napi cirka 2X2 órát alszik, de a jó hír, hogy általában javul az alvásidő. A lányom másfél éves koráig egyáltalán nem aludt du., éjjel meg 3-4 alkalommal felébresztett, olyankor is még, amikor már nem evett éjjel.
2009. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerencsém van.Átalussza az éjszakát,ha sír is csak a cumi kell neki.Amikor újszülött volt,éjjel mellettem aludt.Ennyi kényelem járt.Nappal sokat játszunk,sétálunk.

A napunk így néz ki.3 hónapos kora óta.

5-6 között felkel.Játszik,addig elkészítem a kajáját,és a nagyokét is.Reggeli.Költözés a nővérhez,anya megy sétálni a kutyával.Játék.

8-9 alvás.Megcsinálom a tizit,ebédet felrakom.

9körül kaja,aztán játék,kajával foglalkozás.

10-től vagy elsétálunk a mamához,vagy dolgokat intézünk,vagy játék.

12 kaja,alvás.

Délután séta,bevásárlás.

16 uzsi.Takarítás,szőnyeg le,baba oda.Fürdés,tesóval.Rendetlenkedés.

19-20 körül vacsi,alvás.

Nekem is,mert hulla vagyok.

7 hónapos baba anyukája

2009. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is 7 hós, szerencsére éjjel alszik, bár mostanában sokszor felébred, de cumival visszaalszik. Hajnalban 1-szer szopizik, utána magam mellé rakom, alszunk mégegyet. Napközben kb. 2 óránként alszik 20-30 perceket. Akkor főzök, mosogatok, ha ébren van játszunk. Anyu este szokott segíteni fürdésnél, ill.előtte kb fél órát játszik vele. Más segítségem nincs, egyedül vagyok vele egész nap.
2009. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!