Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagalnatok az anyósom...

Hogyan reagalnatok az anyósom viselkedésére?

Figyelt kérdés
Lehet hogy en tulzom el a dolgokat, de nagyon idegesit anyosom olyankor, mikor pl ha furdetes utan az oltozkodest vegig orditja a kisfiam, olyankor o azzal "vigasztalja", hogy "ne sirj, megverem en az anyut"... Ti mit tennetek ilyenkor? Egyebkent meg allandoan beleszol minden dolgunkba...
2009. jan. 10. 14:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én viccesen odaszólnék neki, hogy nem miattam sír mama, hanem azért, mert magát látja! :D
2009. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos segiteni nem tudok..nekem is csak mindenki mindenbe beleszól, okoskodik és már annyira elegem van belőle. Ahelyett h szeretgetnék a picit, minket piszkálnak...miért nem teáztatom,hagyjam had sirjon stb. ááá..sorolhatnám
2009. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte szépen, majd amikor ez nem volt hatásos, kerek perec megmondtam a véleményem, hogy ne szóljon bele a dolgunkba, a mi gyerekünk stb. Azóta nem beszélünk (fél éve), de nem is hiányzik. Sosem bírtam a fejét...
2009. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy nálunk a fürdetési idő tabu, olyankor már csak mi vagyunk a kislányunkkal, ne lábatlankodjon ott senki, főleg, ha még hülyeségeket is beszél. Ezt Ti is bevezethetitek.

Harmadik voltam.

2009. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd mert rámehet a kapcsolatod/házasságod is hosszutávon. ezeket a dolgokat jobb hamarjában letisztázni.
2009. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
AZ ÉN ANYÓSOM UGYAN EZT MONDOGATTA!!!!! TE JÓ ÉG!!! ELOLVASTAM AMIT ÍRTÁL ÉS KIRÁZOTT A HIDEG:)))) ANNYIRA JÓ, HOGY ELKÖLTÖZTÜNK:)))))))))
2009. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Az öregek már ilyenek..

nálunk is sok mama és dédi van, mindegyiknek más a raplija. Mi azt utáljuk hogy ha eszünk, "a babának nem adtok?..." persze, hogy nem, hisz még nem tudja megenni, csak szopik, de mindig ez megy...

Most pl mindig úgy hívták, hogy baba, mondtam van neve, hallgat rá, de akkor is csak baba...

Szóval ezekkel nem tudsz mit csinálni, két füled van, egyiken be, a másikon ki.

2009. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát lányok ,igazatok van!Mondd meg anyosodnak h a kisfiad nem azért sir mert baja van hanem azért mert másképp nem tud jelezni a külvilág felé azt meg pláne ne engedd neki h ilyeneket mondjon ,mondd neki azt h a kisfiam nem szeretné h kedves mama ,,elverjen,,engem!Hiszen te vagy a kisfiadnak a mindene és hol jön ő ahhoz h ilyeneket még csak ki is ejtsen a szájából sztem tök gusztustalan!Én is nagymama vagyok ,egy 3 hónapos kislány boldog nagymamája ,de soha nem mondanék ilyet a lányomnak de még a vejemnek sem!Ne engedd h irányitson foglakozzon inkább mással pl.készitsen nektek vacsit vagy bármi mást és akkor nem hallja h sir a kincsed!:)Nagyon boldog babázást,egy nagyon boldog nagymami
2009. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csatlakozom az első válaszolóhoz! :D Ez tényleg jó! Amúgy a fürdés nálunk is tabu téma! Olyankor már ne legyen ott senki!
2009. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! Altalaban mindig hallgatok, elturom az okoskodasokat, persze ugyis mindig ugy csinalom ahogy en akarom. Az pedig hogy hogy legyen a furdetesi ido tabu azt nem tudom hogy csinaljam, mert igy is sokszor fordult elo hogy a kedves anyos este 10-kor ment el tolunk!!! De ezt nem tudom, elengedjem-e a fulem mellett, mert mi lesz, ha majd nagy koraban is ezt mondogatja? En valahogy ugy erzem, hogy ezzel ellenem neveli a sajat gyermekem, vagy rosszul latom? Neki hogy esne, ha en beszelnek ellene? Szoljak, hogy ne mondja ezt, vagy "egyik fulemen be a masikon meg ki"?
2009. jan. 10. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!