Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagálnátok? Anyósom...

Hogy reagálnátok? Anyósom vigyázott ma 10 hónapos lányomra és azzal dicsekedett, milyen jó ízűen evett a gyerek a gyulyáslevesből. Amikor lecsesztem, azzal érvelt, hogy csak zöldségeket tört össze egy kis lével. Remélem nem lesz baja a picinek

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 17:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Ezt most komolyan kérdezted? Persze, h semmi baja nem lesz!
2010. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem lesz semmi baja tőle.Az én kislányom is evett már egyszer a gulyáslevesből,most 7,5 hós,és nagyon ízlett neki.

Én pl ha húslevest főzök akkor abból mindig adok neki,szokatni kell az ízekhez a babát.

2010. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
10 hónapos babának? Ne viccelj! Mi baja lenne tőle! Egészségére! Biztos ízlett neki a gulyásleves jól kis összefőtt finom íze! Ebben a korban már eheti! Ne aggódj:)
2010. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
azért egy finom csirkeleves nem összekeverendő a zsíros disznóhúsból készült fűszeres gulyással
2010. dec. 29. 18:04
 5/36 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ezentúl marhahúsból csináljatok gulyáslevest, mivel abból kell.
2010. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%
Nagy okos vagy azt már látom. Úgy érzem anyósod felnevelte a férjedet. Örülj hogy vigyázott az unokájára. Szégyeld magad!!!
2010. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom anyósodnak is volt annyi esze, hogy nem a zsírt szedte le a levesről, és adta oda. Egyébként már 10 hónaposan szoktathatod a ti általatok ehetőnek mondott kajához.
2010. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baja nem lesz. Biztos csak a zöldségeket vette ki belőle, azon meg nincs annyi fűszer! Meg a gulyáslevesbe egyébként is természetes fűszerek vannak. és nem is zsíros disznóhúsból szokták csinálni :) ne aggódj. Én ilyen idős korban sokat csináltam, mert a kömyéntől legalább könnyen pukizott, nem szenvedett tőle :)
2010. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
Túlreagálod! Az én fiam 10 hónaposan már mindent evett. Nem is válogatós!! Szemben az olyan gyerekekkel, mint a tiéd, hogy félted a kajától...
2010. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
53%

1. Semmi baja nem lesz tőle, bőven ehet már mindent, ami benne van.

2. Abban viszont megértelek, hogy nem örülsz, hogy más olyan dolgot csinált, amiről nem tudtál, nem kérdezett meg. Én is felhúznám magam rajta.

2010. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!