Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan reagálnátok le ha van...

Hogyan reagálnátok le ha van egy 1 éves gyermeketek, és az apja, néha a szüleinél alszik?

Figyelt kérdés
sajnos én elég rosszul.az tudni kell nem más nö van a dologban ,hanem az apósom.minden hová magával hivja a párom,ö meg megy többségében.sokszor hangot adok ennek az egésznek de mindig veszekedés a vége.nekem ez sok.egy apa a családjával legyen és érezze jol magát szerintem.nagyon rosszul esik a kisfiunk mindig kiabálja apa apa ,és nézi az ajtót.hogyan tudnám rávenni hogy ezeket a hibákat ö is lássa ,ne csak én.????valaki hasonló cipöben???
2010. dec. 27. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ok, hogy megy segíteni, de miért kell ott aludni? VAgy miért megy egyáltalán? És anyós van? VAgy csak unatokozik após?

Így leírva egyáltalán nem normális dolog, de lehet nem írtál le mindent?

És arra mit mond apuka, hogy a gyerek sír utána? Nem érdekli, inkább az ő apja?

2010. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
én a munkakényszertől vagyok kiakadva, mert az én férjem meg folyton dolgozik, igaz, itthon, de a számítógép előtt és nem lehet zavarni, mondjuk ez tényleg kényszer, mert a hitelek szorítanak minklet nagyon, azaz vagy dolgozik hajnalokig, majd reggel megy a munkahelyére, vagy kiraknak a lakásból, ez is szétveri a családi harmóniát!!!! köszönjük bankok!!!!
2010. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, egyébként azt vettem észre, jobb ha nem mérgelődöm, a gyereket meg eszközkénz a világért sem szabad használni
2010. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
megijedt a felelősség elől és kibúvókat keres, azért alszik máshol, hogy ne kelljen szembenézni apaságával. éretlen gyerek még ő is és valszeg háttérbe is szorul most részedről a ygerek az első. sajnállak, amiért ilyen férfinek szültél gyereket, a gyereket is nagyon sajnálom, az én apám is ilyen volt, ő meg hetekre magunkra hagyott minket anyával, mert állítólag dolgozott vidéken, fát termeltek az apjával.
2010. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, milyen gyakran csinálja. De a szerintem ha ott alszik, az neki kikapcsolódás a gyerekzsivaj után, valószinűleg azért csinálja. De lehet, hogy ennyire szeret a szüleinél lenni, az ellen sem fogsz tudni soha mit tenni. Szerintem akárhogy is van, egyrészt a kisfiadnak meg kell szoknia, hogy akár apa akár anya időnként elmegy, az normális, hogy kiabál, mert kötődik hozzá, itt megint az a kérdés, hogy milyen gyakran teszi. Szerintem ezek nem feltétlen hibák, de beszélgessetek el, hogy miért van, őt mi vezérli ilyenkor. Sok férfiben a mai napig az van benne, hogy ő tesz vesz és pénzt keres, a nő meg legyen a gyerekkel. Lehet, hogy soha nem lesz emiatt lelkiismeretfurdalása, mert számára ez a normális, a biológiai kódolás. Ezzel akkor megintcsak nem tudsz mit tenni, esetleg megintcsak próbálhatjátok higgadtan megbeszélni.
2010. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!