Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor gyűjtsek...

Hogyan és mikor gyűjtsek vizeletet 1 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Van itthon vizeletgyűjtő zacsi de nem tudom hogyan kell használni. Mikor kell felrakni ha legkésőbb fél 9ig a laborba kell érnünk? 10 perc alatt ott vagyunk.
2010. nov. 11. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor reggeli első vizeletet szeretnének kapni. Ha esetleg éjszaka fel szokott kelni a babád akkor kéne rátenni, ha nem akkor pedig mielőtt felébredne valahogy rávarázsolni, mert gondolom ébredéskor pisil. Miközben rakod rá még kómás lesz úgyis, talán belefér az időbe.
2010. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kislányoknál elég nehézkes....

Nem baj, ha már előző nap próbálkozol, hogy biztosan sikerüljön másnap.

Könnyen leesik, elmozdul, nem egyszerű...

Én annak idején 7-8 zacsit is elhasználtam, mire sikerült egy normális adagot begyűjteni.

Arra figyelj, hogy tiszta és száraz legyen a nunija, mielőtt felragasztod. A popsijánál egy kicsit be kell gyűrködni és az egészet olyan zacsi-formájúvá csinálni, tehát ne legyen lapos. Inkább hátrafelé igazítsd, mint előre.

Lazán bepelenkázod és várod a hatást...

Sok sikert!

Amúgy, ha már megy a dolog, akkor elég 1 órával az indulás előtt felhelyezni, majd közvetlenül indulás előtt megnézed, hogy sikerült-e.

2010. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem pici volt nagyon a babám mikor kellet csinálnom de vagy 5.jére sikerült!Pár zacsi elment:)!DE a du.i vizelet is jó volt nekik már!Most 15hós de képtelen voltam zacsis vizeletet vinni!VAgy mellé ment vagy sírt h vegyem le!Így a bilit jól kimostam és onnan vittem!Így is megfelelt!!
2010. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányoknál nem egyszerű, tényleg jobb ha "gyakorolsz kicsit". Mi voltunk kórházban még 3 hetesen, nekem fiam van, de a kislányokkal még a nővérkék is szenvedtek. Elmozdul, leesik, kifolyik a pisi stb. Én amúgy úgy szoktam hogy este fürdés után felrakom, akkor még popsikrémet sem teszek rá. Itatom sokat, addig fogmosás stb, és kb fél óra múlva leveszem, és áttöltöm egy steril üvegcsébe( nekünk a laborban mindig adnak mert havonta kell vinnünk és kapunk egy steril üvegcsét, ilyen sószerű van az aljában) és utána be a hűtőbe, és reggel a laborba. Elfogadják így is.
2010. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
00.40-es vagyok, n és amikor felrakom eligazitom a zacsit hogy a popi alá menjen kicsit és rá a pelust.
2010. nov. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy az egész punciját takarja a zacskó.
2010. nov. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült elsőre, köszönöm a tanácsokat!
2010. nov. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!