Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ötlet? 3 hós fiam nem...

Van ötlet? 3 hós fiam nem alszik, reggel 6- tól ébren van ha elbóbiskól 40 perc múlva ébred de ez jó eset! Este 5-ig nyomja.

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Este is mindig megébred,amikor pedi fent van áll.foglalkozni kell vele 5 percre nincs nyugton.
2009. jan. 10. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!ne aggodj nem vagy egyedül!!az én kislányom is napi szer percet alszik
2009. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aludna ő többet is,csak nem tud mély álomba merülni, mert nem tanult meg aludni,a babáknak ezt is tanulni kell,nem veleszületett tehetség(persze nem te tehetsz róla)

Próbáld meg,hogy mikor szundi után felébred, hagyod a kiságyba, nem veszed ki rögtön, nem baj,ha picit sir, de azért orditani ne hagyd.

Mindig picit több ideig hagyd benne a kiságyba,hátha visszapityergi magát.

Ha nem ajánlom a Fischer Price vetitös zenélö forgóját, megéri befektetni rá, nekem 40-50 perceket is elnézte a babóm:-)

Sok sikert, irj, hogy bevált-e?

2009. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányom vagy csak teljesen nyugodt körülmények közt tud aludni, vagy zajban. Ha a nappaliban a játszószőnyegen altatom el, akkor fél óránál többet nem alszik, mert minden neszre felébred, de a kiságyában csukott ajtó, lehúzott redőnnyel 2-3 órákat alszik egy huzamban. Ha kirakom az erkélyre, akármilyen hangos jármű roboghat el, akkor sem ébred fel 3-4 órát képes ott is aludni. Ha ébren van, akkor meg jól kifárasztom.
2009. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 hónapos. Én 2 hós koráig "szenvedtem" vele így. Az elalvással nem volt gond, cicin vagy kézben hamar ment, de mihelyt letettem az ágyába 5 perc és ébren volt. Nem is akart aludni tovább, hiába volt iszonyú fáradt. Akkor kipróbáltam a babahordozós alvást. Ha álmos beleteszem, ringatom párat és alszik is. Ha kiveszem, hogy betegyem a kiságyba egyből ébred, tehát alszik a hordozóba.Most már minden szopi között minimum 1 órát alszik így.
2009. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
40 perc a csúcs a pihenőszékben,igazából nincs gond azzal hogy ébren van,de nyöszörög,vagy ordít.
2009. jan. 11. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!