Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és mivel kezditek/kezdté...

Mikor és mivel kezditek/kezdtétek a hozzátáplálást eddig csak anyatejet evő babátoknál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 07:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 4 hónaptól lett kevesebb a tejem, akkor kapott pótlásnak tápszert, és csak az 5. hónap után kezdtem el a hozzátáplálást. Először reszelt almával, aztán krumplival!

"A"

2010. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

6 hónaposan:

alma, banán, barack, körte, szilva-ezeket kevertem

2010. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha van tejed, akkor inek akarod elkezdeni, de tényleg.

4 hónaposn elég necces, az emésztőrendszere nem igazán áll készen rá, aminek lehet később lesz böjtje.

Az anyatejnél nincs jobb.

2010. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
4és fél hósan naponta egy-egy kisanál répa illetve almalevet kapott(kb két hétig).Aztan narancslevet csukizáskor majd kb 5 és fel hós korától egy napi egy kanál pürét(alma, banán, főtt répa).Ami ízlett neki abból másnap 2, majd harmadnap 3 kiskanállal kapott.Minden harmadik nap másra váltottunk: 3napig alma ,3napig banán,a sütőtököt is kipróbáltuk.Minden simán ment ,ízlettek az új ízek a ikiscsajszinak,ugyhogy ezeket a püréket keverve is adni kezdtem(alma- banán,alma sütőtök stb.)Rmélem segítettem,sok sikert!!!
2010. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!