Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetesek vagyunk, szopizik...

7 hetesek vagyunk, szopizik es mar a 4dk napja hogy nincs szeklete, Nagy baj, mit csinalhatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elsősorban a gyerekorvosodat hidv fel!
2010. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem anyatejesnek normális , de inkább a gyerekorvost kérdezd meg mert cukros kamillateához még állati fiatal és a hőmérőzést nem tudjuk elmagyarázni azt mutatni kell.
2010. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Orvos!De nekem senki nem mutatta a hőmérőzést!6 hetes volt,picit bekrémeztem a hőmérőt,bedugtam és egy picikét mozgattam,jött is egy idő után a "produktum"!
2010. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,a homero nem csinal neki semmi bajt?
2010. nov. 12. 11:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Bajt nem csinál,de nem szabad,hogy mindig ezt a megoldást alkalmazd!Megszokhatja!!!!Sokat,nagyon sokat tornáztasd!
2010. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy a babád szenved tőle, mert ha nem, akkor nincs gond. A babák hihetetlenül tudják hasznosítani az anyatejet.

Akkor kell "valamihez folyamodni", ha látod, hogy erőlködik, és mégsem megy neki...

2010. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha nem szenved tőle, és csak anyatejet kap, akkor semmit nem kell csinálnod! Hőmérőzni pláne!


Nekem mindkét gyerekemnél volt ilyen időszak pár hónapos korukban. Mindig kivártam (lányomnál egyszer 14 napot. A 14. napon minden különösebb erőlködés nélkül telekakilta a pelenkát köldöktől derékig, de ennyi.). Általában heti 1 kaki volt ilyenkor. De nem látszott rajtuk, hogy problémát okozna nekik, nem voltak hasfájósak, nem voltak sírósak, nyűgösek.


Ha a te babád sem, akkor csak várj türelmesen. Esetleg tornáztasd a lábacskáit, körözz velük, told fel a térdét a vállához, óramutató járásával megegyezően simogasd a pociját, feküdjön sokat hason....

2010. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, anyatejes babánál teljesen normális, hiszen sokkal jobban emészthető az anyatej mint a tápszer. Holnapra már lesz kaka, nyugi. Az én fiam ugyanígy volt sokáig, csak mostanra, 5 hónapos korára kezdett el sűrűbben kakilni, 2-3 naponta.


Legalább kevesebb popsikenőcs meg törlőkendő fogy. :) :)

2010. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12.05 vagyok. Ha hőmérővel akarod megpiszkálni, annak lehet hátránya hogy hozzászokik, és a nélkül az inger nélkül majd később nem megy.
2010. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok


a hőmérőzést egyrést megszokhatják, másrészt ha nagyon gyakran használod, kitágítod vele a végbélnyílását, és nagyon könnyű megsérteni a nyálkahártyáját, még ha be is krémezed. Nekem orvos mondta, hogy csak láz esetén szabad, egyébként nem!

2010. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!