Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tul laza izomzat? Akkor nagy...

Tul laza izomzat? Akkor nagy a baj? Hogy segítsem? Nagyon megijedtem! 8,5hós

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
dévény terápia. hm? ki mondta amúgy? nem javasolt terápiát?
2010. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2*4 óra (rendes)cipő,otthon szandál használatot javasolt és hogy 11 hónaposan menjünk kontrollra,aki csinálta 4hetesen neki a csipőszűrést az nézte meg!Őt ajánlották!de nem kell tornázni meg semmi!kúszik,de nem mászik és nem ül!és simán spárgázik!
2010. nov. 12. 13:40
 3/16 anonim ***** válasza:
A Dévény-tornát a legérdemesebb 5 hónapos kor előtt megkezdeni. Minél később kezdődik a kezelés, annál lassabb a haladás és annál több kezelésre van szükség. Egy Dévény-állapotfelmérés nem kerül sokba, én elvinném, sokat segíthetnek.
2010. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

meg neurológushoz is ajánlott! minél előbb, tényleg,

első voltam.

2010. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

9 hósan jutottunk el neurológushoz, ő utalt be minket dévényre. Így ingyenes.

4 kezelésen vagyunk túl, most múlt 11 hós,és látványos a javulás, pedig csak 15 perc egy foglalkozás. Mászni még mindig nem tud, mert annyira gyenge. De feláll, és próbál felülni, de még eldülöngél.

2010. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A cipő és szandál használatot nem értem egy ekkora gyereknél????
2010. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
csak jobban tudja hogy jó neki!
2010. nov. 12. 20:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Lányomnak is az volt,de elnőtte.Nem voltunk semmilyen tornán.
2010. nov. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dévény tornát tudnám javasolni nektek.
2010. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én babám is 9 hósan ült csak. Mi egyébként Dévényeztünk 3,5-6,5 hós koráig. Az én babámnak a karja és a háta volt lazább. Amikor abbahagytuk, akkor már jól kúszott és mondtam, hogy hagyjuk abba. Rá pár napra elkezdett mászni és pár hét múlva fel is állt. És csak utána ült fel. Mi privátban fizettük a gyógytornászt, heti 1 alkalommal jött. De megérte, én is csak javasolni tudom. Ezt nem lehet tudni, hogy magától kinövi-e, vagy sem. Nekünk azt javasolta a gy.tornász, hogy majd ha nagyobb lesz, valami sportot válasszunk.
2010. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!