Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsis anyukák! Mindig...

Babakocsis anyukák! Mindig viszitek magatokkal az esővédőt, ilyen időben? Hova rakjátok? Nekünk sajna nincs csomagtartó a kocsi alatt.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A pelenkázótáskába nem fér be?
2010. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zacsiba rakom és rákötöm a kocsira
2010. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy...! Nem birom ugy összehajtogatni, hogy beférjen!

Mellesleg pelenkázó táskánk nincs még,(de ha nem lenne és nem akarnék venni...???!!) csak az én saját feneketlen válltáskám. De ugy látszik van neki határa, hisz nem fér bele...!

2010. nov. 12. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:

2 gyerekes, több babakocsis anyuka vagyok. Soha nem volt esővédőnk!

Vittem egy olyan ernyőt, ami elég nagy, és a baba elé szerkesztettem, ha esős időben indultunk útnak.

2010. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hatizsakba esetleg? Milyen esovedo az amit nem lehet osszhajtogatni kicsire? Merevitett vagy hasonlo? Csak azert kerdezem, hogy milyen nagysagu tarton gondolkozzam :)
2010. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem:) Nem merevitős...! Csak ezt a műanyagot, én nem tudom kicsire összehajtogatni! Ha kicsire összehajtom akkor meg vastag lesz...!
2010. nov. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!