Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babának veszel...

8-9 hónapos babának veszel karácsonyi ajándékot? Úgyse tudja miért?

Figyelt kérdés

Egy ismerős anyuka azt mondta,hogy ő bizony nem,hiszen még úgy se érti mi van.Hát nem tudom!Én az enyémnek veszek valamit,hiszen csak az első karácsonya!Ki hogy van ezzel?

(ajándékötletek?fiúnak)


2010. nov. 12. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

Lehet,hogy a pici nem értékeli még annyira,de ti tudjátok,és ha visszemlékeztek elég furi lesz.

Amugy ha készülnek fényképek,akkor mégiscsak jobb ha adtok valamit,elvégre élete első karija:)

2010. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

Szia teljesen igazad van.

Nekünk is ez lesz az első karácsonyunk én Sütifaló kincsesbödönre gondoltam meg egy kompra.

2010. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

A születésnapjára sem emlékszik, arra sem kap semmit a gyerek? Megáll az eszem, milyen emberek vannak...

Ha legalább új ruhát vagy ilyesmit vesz neki, amit amúgy is megvenne mert szükség van rá, az is valami, de könyörgöm, első karácsony, ne sz*rjuk már le. Az nem indok, hogy nem emlékszik rá... Ő sem emlékszik minden karácsonyára.

2010. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Szia, a lányom 11 hónapos lesz majd karácsonykor. Persze,hogy kap valamit (mondjuk én az első mikulást fogom kihagyni, nem látom értelmét.)

A nagyszüleitől építőkockát kap, az apja rendel neki az internetről valamilyen angol nyelvű gyerekdalok cd-t, én már vettem neki egy xilofont és meg akarom neki venni azt a teknősbékát, amibe formákat kell dobálni. Az fiúknak és lányoknak is jó.

Esetleg nézd meg ezt az oldalt:

[link]

2010. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Miért,a karácsonynak az ajándék a lényege?Nem hinnén.

A csillogó gömbök a fán a család együttléte,jó beszélgetés,finom kaja,gyertyafény.Fotó készülhet a karácsonyfa dísz után nyújtózkodó kicsiröl...

2010. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Az én kisfiam 6 hónapos lesz karikor, mégis kap ajándékot!Olyat amit később tud használni!Járássegítő, vagy ilyesmit!
2010. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! És valaki kérdezte,hogy a karácsony az ajándékokról szól-e?Nos szerintem egy gyereknél igen!!!Aztán persze felnőttként már más a helyzet.És igen,én tök furinak tartanám,hogy a családi képeken áll egy karácsonyfa és nincs alatta semmi.Egyszer majd Ő is látja azokat a képeket...

Persze mi se luxuslakást veszünk Neki sportkocsival,de azért valamit mégis...Hadd legyen olyan kép,amin boldogan cibálja a csomagolópapírt! :)

2010. nov. 12. 18:30
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
az én lányom 9és fél hós lesz karácsonykor és igen is kap ajándékot, meg mikulásra is. Játékot veszek neki, mert mostmár kellenek neki értelmesebb játékok is mint a csörgök, rágókát. Már meg is vettem neki 4 Fisher price játékot2-2-t kap. Amúgy is vettem volna, de igy erre fogom rá, és kész.
2010. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Kismama voltam es akkoir is kapott a lanyom apukajatol egy puha bor talpu londsdale cipot, hogy abba hozza a mikulas az ajandekat.Csak 1 aftereight volt, mert az a kedvencem, de meg is kapott akkor is.

Iden babokat kap es egy sutifalo jatekot.

10 hos lesz karacsonykor.

2010. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
a kislanyom 5 honapos lesz karacsonykor, de kap majd egy zenelo jatekot vagy ilyensmit, mert eddig nem vettunk neki jatekokat, csak ami a jatszoszonyegen van. szerintem nem rossz dolog az ajandekozas!! van amikor a felnottek sem tudjak ertekelni...
2010. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!