Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnyugtatnátok? Elestem a...

Megnyugtatnátok? Elestem a fiammal.

Figyelt kérdés

Jöttem fel a lakáson belüli lépcsőn, és valahogy kiléptem a papucsból, vagy nem tudom, és hasra éstem, de a fiam a kezembe volt, magamhoz szorítottam, és a kezem felfogta az esést, de a feje egy picit koppant. Egyből felsírt, hívtam a dokit,kérdezte hogy hányt e , mondtam hogy nem, mondta ha mozog keze, lába , és nem bányadt akkor minden ok.

Itt volt anyám is, na ő sivítozott, de jó kedvű a fiam, ugyanúgy gőgicsélt, "dumált", próbálkozott a mászással, szopizott rendesen,pancsizott. Most már alszik, mindig ilyenkor szokott. Semmi szokatlan, de én most kezdek kiborulni, szörnyű volt, egyedül vagyok itthon. Ugye nem lesz baja, olyan szarul érzem magam.

Emese


2010. nov. 12. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja,ha nem sír,nem hány és alszik is. Ilyen balesetek mással is előfordulnak.
2010. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi idős a kisfiad? EGyébként ha nem hány, jól érzi magát, nem lesz semmi baja! A kislányom 4 hónaposan esett le az ágyról, én is megijedtem, de nem lett károsodása! Nyugodj meg!!!
2010. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodj meg!Azok alapján amit leírtál,semmi baja a picúrodnak:)A doki is megmondta!Sajnos ilyen mindenkivel előfordulhat,ezen már ne bánkódj,a lényeg,hogy nem lett baj!A kisfiad már el is felejtette:)
2010. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi, csak olyan rossz, 6 hónapos a drágám.

Aranyosak vagytok.

2010. nov. 12. 20:37
 5/17 anonim ***** válasza:

Nyugi!!!Nem lesz semmi baja!!!!!A doki is megmondta,hogy,ha nem hányt,nem bágyadt,mozog keze,lába,akkor nincs gond!!

Azért nézz rá éjjel párszor,csak hogy megnyugodj!!!!

Tudom,hogy rosszul érzed magad,mert egyszer az én kislányom is fejre esett,de nem lett semmi baja.


Tényleg nyugi,mert kisebb-nagyobb balesetek sajnos a legnagyobb elővigyázatosság ellenére is elő fog fordulni!!


Jó egészséget kívánok Nektek!

2010. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj,biztosan nincs baja a pici fiadnak!Nekem 2 hónaposan a babakocsiból esett ki ahogy a lépcsőn jöttünk le,mert eltört a kocsi egyik tartó része.Az ügyeleten elmondta a doki,hogy ilyenkor az a jó ha sir a baba ,és nem hány.Főleg ha jókedélyü volt akkor pláne minden rendben.Ne hibáztasd magad,tudom milyen rossz érzés,de sajnos előfordulnak ilyen kis balesetek.
2010. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen rosszul voltam, amikor először felállt a fiam és el is esett rá kb. 2 napra. Szegény mint a léc, úgy dölt el és koppant a kis feje, persze nem tudtam elkapni. Én is figyeltem és alig tudtam elaludni, de szerencsére nem lett semmi baja. Ha jól van azóta a babád, biztos kutya baja sem lett.
2010. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jaj olyan rendesek vagytok, csak tényleg sz@r érzés,ez volt az első balesetünk, tudom hogy lesz ennél még cifrább is, akárhogy is vigyázok.

Nagyon aranyosak vagytok, be van kapcsolva a légzésőr,meg be is nézek hozzá , de egy szobába fogunk aludni.

Köszi a megnyugtatást.

2010. nov. 12. 20:57
 9/17 anonim ***** válasza:

leírom a mi esetünk:

tavaly húsvét kedden az akkor fél éves babámmal elestem.a kezemben volt,vittem volna be a szobába,mikor is beakadt apa gitártáskájába a lában és én szép magyarul pofára estem,mint a zsíros kenyér.a fiam kb 20centirőla földtől kiesett a kezemből,és feje oldala súrolta a komód élét.és mikor leért csúszott is egy kicsit.hatalmas sírás egyből,én is sírtam.felvettem és magamhoz öleltem,kezdett megnyugodni.egy kis csík maradt a buksiján.megszoptattam és biztos ami biztos irány a baleseti(holott a védőnő mondta hogy tuti semmi baja).A doki lefektette az ágyra és kereken 2 percig nézte.semmi mást nem csinált,és elküldött röntgenre.és semmit bajt nem mutatott.Mire hazaértünk már semmi baja sem volt,mosolygott gagyogott tovább.


tehát nyugi,semmi baja nem lesz.és magadat meg főleg ne hibáztasd.

2010. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1 éves kislányom tegnap negyedszer esett le ágyról/kanapéról. Nem vagyok rá büszke, figyelmetlenségem miatt volt mindig, szörnyű érzés utána... Eddig szerencsére nem lett komoly baja...
2010. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!