Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás babák anyukái...

Tejallergiás babák anyukái megnyugtatnátok? Van normális, szakmailag felkészült magán vagy tb-sen rendelő gasztroenterológus egyáltalán? Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Ma nagyon befürödtünk egy állítólagos szakorvossal.

Dr. Szigeti Katalin, Coral centrum.

Úgy látszik attól függ milyen lábbal kel (másodszor voltunk ott, először nem tűnt fel, hogy ilyen bunkó), elküldött minket melegebb éghajlatra, mert el mertem mondani a problémákat, amiket tapasztalok az öt hós kisfiamnál, aki tejallergiás, és nem múltak el a tünetei a Pregomin tápszer mellett sem.

Azt mondta az lehetetlen, meg nem baj, ha nem hízik, és hogy lehetetlen, hogy semmilyen kaját nem tudok adni neki, mert mindenre súlyos allergiás reakciót - köhögés, fulladás, állandóan beteg- mutat (hozzátáplálás során és kizárólagosan a tápszer mellett is megvannak egyes tünetei).

Hisz ezért mentünk, mert már a védőnő és a háziorvos sem tudott mit tanácsolni, ők küldtek vissza minket!

Érdekes, hogy ők elhitték, hogy tényleg ez a gond!

Megkérdeztem, hogy válthatnánk-e tápszert, mert ugye azzal is van gondunk, akkor meg kiakadt,hogy mit képzelek én, hogy én akarom kezelni a gyereket!!!

Ő simán hagyta volna, hogy megfulladjon legközelebb a kisfiam, ha többet eszik véletlen a tápszerből-olyankor szokott fulladni, ezért szegényem már tudja, hogy csak minimálisakat eszik és akkor valahogy elvan!!!

Azóta is csak sírok, nagyon megviselt, hihetetlen, hogy mit meg nem engednek maguknak az orvosok!!!

Nincs elég bajunk így is még ez a szemétláda kis dokikanő is rátesz egy lapáttal, aki azért lenne, hogy segítsen és ráadásul mindezt nem kevés pénzért!

Biztos összekeverte az sztk-s rendeléssel a helyszínt!!!

Szóval, ha tehetitek hozzá ne menjetek soha és mindenkit beszéljetek le róla, mert így is van elég aggódni valója egy szülőnek, nem kell még egy ilyen hülyével tetézni a problémáit!

Bocsánat, hogy hosszúra sikerült, de nagyon ki vagyok borulva!


2011. márc. 28. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt Veletek! A dokinőre inkább nem írok semmit, nem bírná a GYk "trágárságszűrője".


A kisfiam is tejallergiás volt, nekünk nagy szerencsénk volt az orvossal. Dr. Tóth András, a Szent László kórházba rendel Pesten, gyerek-gasztroenterológus főorvos. Szóval nem fizetős rendelés, de ettől függetlenül ő nagyon udvarias és lelkiismeretes, nekem nagyon pozitív tapasztalataim vannak vele. Pedig TB-s rendelés, és borítékot sem kapott tőlünk egyszer sem.

2011. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a megértést!

Lehet, hogy törölni fogják a kérdésemet, de nem tudtam szebben fogalmazni sajnos.

Köszönöm, hogy leírtad az orvostok nevét és hogy hol rendel, sokat segítettél, tényleg szükségünk van jó orvosra, mert nálunk elég súlyos a helyzet, biztos egy főorvos már több tapasztalattal rendelkezik!

Esetleg abban tudsz segíteni, hogy van-e magánrendelése, vagy a tbs-re mennyit kell várni?

Gondolom bejelentkezés alapján működik.

2011. márc. 28. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Heim Pálba járunk dr. Lőrincz Margit osztályvezető főorvoshoz.

Elég szűkszavú és kedvesnek sem mondhatnám, de persze nem bunkó, viszont nagyon alapos és jó orvos.

Kb. 2 hónap a várólista a járóbeteg rendelésre, de ha befeküdnétek az osztályra, akkor gyorsabban megy.

459-9100/1325 a telefonszáma.

2011. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a segítséget!
2011. márc. 28. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Magánrendelésről nem tudok, a TB-sre nekem talán 3-4 hetet kellett várni. Viszont amikor felhívtam időpontért, akkor kb. 20 percet beszéltünk, kikérdezett, meg elmondta a legfontosabbakat. Különben nagyon alapos, néha már körülményesnek is tűnik, de 1000X-te jobb így, mint a "lesz@ros" stílus.


Remélem, minél előbb rendbe lesz minden a babáddal!

2011. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer, mindenképp felkeressük, remélem tud segíteni nekünk!
2011. márc. 29. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjátok véletlenül, h vidékieket is fogad valamelyik doki?


Mi Hatvanba jártunk eddig, de lejárt a szakorvosi javaslatunk, de nem kaptunk időpontot, majd csak augusztusra!

És receptet sem ír fel a doktornő, szóval vehetem méregdrágán a spec. tápszert.


Úgyhogy most új dokit keresek...

2011. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom. De területileg mi sem a Szent Lászlóhoz tartozunk, nem abban a kerületben élünk. Szerintem hívd fel, egy próbát biztos megér.
2011. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!