Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnyugtatnátok ekcéma ügyben?

Megnyugtatnátok ekcéma ügyben?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom, 1 éves a lányom és úgy tűnik hogy ekcémás. Mitől van ez? Nem örökölte,az biztos. El fog ez múlni neki?

Mindig ilyen lesz vagy néha eltűnik aztán visszatér? Semmit nem tudok az ekcémáról. :(


2010. nov. 16. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

biztosan ekcéma??

Nekem is azt monndták közben kiderült,gomba.Kaptunk krémet pár nap alatt elmúlt.....

2010. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem biztos, de tipikus ekcémás tünetek. Könyökén és vádliján piros száraz foltok.
2010. nov. 16. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ez van már egy ideje. Két hónapja voltunk orvosnál, akkor azt mondták hogy nem ekcéma, csak száraz a bőre. Kapott rá gyógyszertári kenőcsöt, attól elmúlt, de pár hét múlva újra visszajött. Most felhívtunk egy másik gyerekorvost, ő így látatlanba azt mondta hogy ekcéma, de szerintem nem, hanem gomba, mert azt veszem észre, hogy van egy középpontja a pöttyöknek és onnan egyre csak terjed szét a bőrén. Elvisszük ehhez a dokihoz is, kiváncsi leszek ő mit mond ha látja. Szerintem vidd el te is dokihoz, az ekcémán kívül még számos más is lehet ami hasonlít az ekcémához.
2010. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiamnak is kicsi piros folttal indult.Majd terjedt.Egyre nagyobb és több lett.Neki az oldalán volt.miindkettön,majd lett a hátán is.

Belinkelem az én kérdésemet.


Közben elvittem orvoshoz,azt mondta gomba....

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiamnak 1 évesen jött ki, valószínüleg örökölte, mert az apjának is ez van.

Rásadásult korai hozzátáplálással szerintem rátettem egy lapáttal:-((((

Lényeg, hogy 11 éves és még ekcémás, bőrgyógyász szerint kamaszkorábara kinövi.

Hol jobb, hol rosszab.

Nyáron ha süt anpa és ssáraz az idő, vagy tengernél vagyunk, teljessn tünetmentes.

A nyirkos , esős idő viszont nem tesz jót.

Neki a hajlataiban van főként ekcémás folt.

Ha nem vakarná, talán jobb lenne, de nem tudom neki megmagyraázni.


[link]


Most akarunk Bioptron lámpát venni.

2010. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Most megnéztem azt a képet amit az egyik válaszoló feltett a babájáról, szerintem az én lányomnak is ugyanilyen foltjai vannak. Inkább gomba legyen mint ekcéma, azt ki lehet kezelni.
2010. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az enyémnek nem ilyen, szerintem ekcéma lesz :(((
2010. nov. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!