Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig van szükség, ill....

Meddig van szükség, ill. használja egy baba a babakocsit?

Figyelt kérdés
8 hónapos babámnak szeretnék egy új járgányt venni, de nem tudom érdemes-e még.
2010. nov. 12. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A sport kocsit érdemes megvenni,ha arra gondolsz,én nagyobb hasznát vettem mint a hagyományosnak:)

19 hós a fiam és a mai napig használom,jól jön ha boltba megyek és nem akarom,hogy a gyerek elszaladjon:D

2010. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jàrgàny :D

Miènk taxi :)

11 hòs a lànyom, mèg nem cserèltem le. Lehet,h majd tavasszal, habàr ha elkezd jàrni meglehet,h nem is nagyon lesz hajlandò megmaradni benne.

Sok anyukàt làtok a karjàn cipelni a gyereket, a babakocsiban meg a kenyèr/tej utazik; viszont van aki mèg a majd 3 èvesèt is tologatja. Szerintem baba függö.

2010. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sportkocsink van most, de azt nővéremtől kaptuk használtan. Márciusban lesz 1 éves a fiam, ha akkor már járni fog, lehet, hogy majd nem akar beleülni a kocsiba. Ezért félek másikat venni, de nem is akarom a kapott kocsit teljesen tönkretenni.
2010. nov. 12. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy sportkocsira biztos szükségetek lesz tovább is. (Boltba, hivatalba mentek vagy egyszerűen csak elfárad).

Egy "alap" kocsi is megfelelhet a célnak, ezt már 10.000 alatt megkapod (nem dönthető, nincs kupolája).

Mi is ezt a típust használtuk legtovább.

2010. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyém kb. 19-20 hónapos kora óta egyszer sem ül már bele. Most két éves.
2010. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kisfiam 14,5 hónapos.nekem esernyőre csukható kocsim van.kicsi,könnyű összecsukni,könnyű kocsi.épp most vettem neki másikat,mert az tönkrement és sajnos neki kell a kocsi.kinn nem sétál sokat.max a boltig és vissza(kb 50 m).szóval szerintem egy kis kocsira szerintem beruházhatsz.
2010. nov. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 hós a kisfiam. Imád babakocsizni.A városba azzal megyünk fel mindég. 2-3 órát simán elüldögél benne és nézelődik.
2010. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 14 hós. 11 hónaposan már önállóan ment, onnantól egészen 2 héttel ezelőttig nem ült meg a kocsiban. Most is csak egy keveset és miután kiszáll, tolja a kocsit. :-)

Szóval változó, én csak irigykedek, mikor látok más anyukákat babakocsit tologatva...

2010. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!