Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszol éjjel párhetes...

Mennyit alszol éjjel párhetes babád mellett?

Figyelt kérdés

Mert én összességében olyan 4-5 órát. Nappal semmit mert a nagy egész nap nyüzsög. Hogy bírjátok?

Nálad hogy van ez? És mennyit sír a babád?


2010. nov. 14. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor pici volt a fiam, én sem aludtam többet. Nem volt síros baba, csak nyöszörgött éjjel ha éhes volt. 21 hónapos most még mindég kel 1-2x szopizni, főleg most hogy jön a foga. Én már megszoktam, de várom a pillanatot amikor nem kell hozzá kelnem. Már 3-4x előfordult.
2010. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Amikor az elso babam volt pici, akkor ejszaka max 3 ora alvas volt, nappal 1-2 ora, vagy semmi.

De en voltam a buta, a fiam kiszamithatoan ebredt harom orankent, nekem nem volt tejem, potolni kellett, igy azt jatszottam, hogy szoptattam kb fel orat, majd csinaltam tapszert, amitol jol is lakott (tej egyaltalan nem volt, csak akartam, hogy inger erje a mellemet), majd ezutan fejtem, mellszivot takaritottam, kb egy oran at, majd nagy nehezen visszaaludtam es max 1 oram volt a gyerek ebredeseig. A 3. ilyen korre reggel lett.

A negyedik heten feladtam, utana a fiam is megnyugodott, a 6. hettol ataludta az ejszakakat, vagy max egyszer ebredt.


A masodik babaval forditva jartam: eleinte szinten 3 orankent ebredt, max fel ora mulva visszaaludt, 5-6 orat siman aludtam, ami jo volt.

Majd volt 2 honap, amikor kompletten ataludta az ejszakat, este nyolctol reggel hatig.

Akkor elkezdett fogzani.

Volt olyan ejszaka, amikor masfel orat aludt osszesen. Volt olyan, hogy mire en is agybakerultem o felebredt, ejfeltol haromig kuruttyolt, utana aludtunk egyutt ket orat es ebredt megint.

Honapok ota ez van, az atlag alvasom 3 ora tobb reszletben, neha elkenyeztetve erzem magam es 5 orat alhatok.

Ilyen hosszu ideig ez nem egeszseges, nappal sem tudok pihenni, mivel sok a munka es nincs segitseg. En a vekony testalkatombol fogytam 6 kilot, csont sovany vagyok, vannak hetek, amikor rengeteg testi tunetet produkalok (zuk a fejem, remeg a kezem, cserepes a borom, a szam, gorcsol a gyomrom allo nap). Az idegeim birjak a legkevesbe.

Nekem mar csak a remeny maradt: remelem, hogy hamarabb alussza at az ejszakat a picim, mint ahogy en elpatkolok a kimerultsegtol.

2010. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes baba, éjjel alszom este fél 9-től reggel 7-ig, közben 2 ébredéssel (darabja kb 20-25 perc). Nappal is alszom kb 1 órát. Van még egy 23 hósom is.

Sokat alszom, nem panaszkodom, jók a gyerekeim, és extra jó alvókájuk van.

2010. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 7x10 percet alszok éjjel... Sírni egyáltalán nem sír, de óránként eszik éjjel-nappal, nincs különbség. Megszoptatom, ami bő fél óra, aztán mire megböfiztetem és én is elalszom, addigra kelhetek megint. Szerencsére jól bírom a nem alvást. :)
2010. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Születése óta egyszer ébred éjjel, 20 perc míg eszik, és alszik is tovább. Szerencsés vagyok.
2010. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok, mert a babám a kezdetektől átalussza az egész éjszakát: 10-kor volt az utolsó etetés, az első pedig reggel 5 - 1/2 6 -kor. Közben nem ébredt fel. Már nagylány (éppen ma 15 hónapos), és már este 1/2 9-től reggel 8-ig alszik.
2010. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rosszul bírom. :o)

Egy hét múlva lesz 15 hónapos a kisebbik lányom, és most aludt először este fél9-től fél 6-ig.

A nagy ott van, oviba kell vinni, nincs kecmec, jövünk-megyünk.

Őszülök, karikásak a szemeim, beálltak az izmaim, és még sorolhatnám...

De ott vannak az én napsugaraim, ha rájuk nézek, arra gondolok, hogy bár nem erre számítottam, megérte! :o)

(Első babám 6 hetes kora óta átaludta az éjszakákat, így nagy váltás volt nekem is)

2010. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt akar en is kerdezhettem volna :))).Kisfiam 4 hetes,nincs semmilyen programja meg,nem lehet kitalalni,hogy mikor kel,mikor ehes,szoval kaosz az egez :).A heten elofordult,hogy csak2x kelt fel enni...hat en akkor ugy kialudtam magam,reggel tok frissen ebredtem,azt hittem lassan eljon az ido,hogy atalussza az ejszakat,de nem...:(.Az ejjel 3 oratol minden feloraban felkelt,alig aludt el,mar megint ebren volt.Rossz vagyok,de neha nagyon kivagyok mar keszulve,foleg,hogy tok egyedul vagyok vele,a ferjem kulfoldon,szuleim messze...tehat van olyan is,hogy zuhanyozni vagy epp enni sincs idom,mert ha ebren van,es nem vagyok mellette,nyuszog,en meg nem vagyok nyugodt,ha magar hagyom.Hat mit mondjak,nehez,de megeri :).Kitartast nekunk!

Jo babazast neked,nojjetek meg hamar egeszsegben

2010. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsónak: kitartás! nézd úgy, hogy nekem még itt van mellette egy törpeterrorista "nagytesó" is. :DDDDD
2010. nov. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!