Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki egy 6és fél hós...

Hogy néz ki egy 6és fél hós baba napirendje? Tápszeres, étkezések? Alvás, éjszaka?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen az én lányom reggel hat-hét között evett tápit, utána alvás még nyolcig. Öltözés, játék, kilenc körül gyümi, utána játék és fél tizenegykor alvás (kb 1,5-2 óra. Ébredés után ebéd (főlezék), majd játék aztán séta. Mivel akkor jó idő volt a délutáni alvás a babakocsiban volt, ha rossz volt az idő kettő körül tettem le aludni. 4 körül uzsi (tejpép vagy babajoghurt), játék. Hétkor fürdés, előfordult, hogy fürcsi előtt még szunyált egy fél órát. Nyolckor vacsi (tápi), fl kilenckor legkésőbb szunya. Ő két hónapos kora óta aludt éjjel. Mostanában többszö ébred a fogacskák miatt, de enni azóta sem kér hála az égnek. Ha jól alszik akkor is egyszer felébred iszik néhány kortyot és szunya tovább.

Remélem tudtam segíteni!

8 hónapos baba anyukája

2009. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!