Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik ilyen keveset?...

Miért eszik ilyen keveset? Nektek is volt ilyen időszak?

Figyelt kérdés

Kislányom 12 hetes, 5,8kg, és összesen 550-650ml anyatejet iszik meg 1 nap alatt.

2 hós koráig szépen evett, 1 kg-ot hízott, de most 3 hét alatt összesen 30dkg a gyarapodás..kicsit aggódom, bár majd kicsattan az egészségtől, és jó a kedve is...


2010. nov. 15. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem a héten tölti a 15. hetet és 5250g. az utóbbi időben ő is szépen evett, volt hogy egy étkezésnél lenyomta a 110-120 anyatejet is. aztán az utóbbi napokban lecsökkent és jó ha megeszi a 60-70-et. de nem ordit hogy éhes lenne,mondjuk kórházban is voltunk, régebben is ez vetette vissza az evésben.

ha szépen fejlődik a kislányod, az a lényeg, a hizás meg mint olvastam egy idő után már nem olyan gyors.

2010. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, ez megnyugtató...

Igaziból ha izgulok, ha nem, nem tudok többet belediktálni...csak nem tömöm már meg szegényt.

Nekem sem jelzi, hogy éhes lenne...

2010. nov. 15. 19:40
 3/9 A kérdező kommentje:

Amúgy hogyhogy kórházban voltatok..és nem is 1x???

Mi a baja? remélem nem komoly...

2010. nov. 15. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél vannak ilyen időszakok!Nekem a 6 hós babám vmelyik nap 70ml anyatejjel 4 óra hosszáig kihúzta úgyhogy egy szava sem volt,meg közbe alud 2,5 óra hosszát!Most voltunk méreckedni a védőnéninél és 1,5 hónap alatt 400 gr-ot hízott!Úgyhogy ha nem jelez akkor sztem nincs baj!
2010. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Már én is ki vagyok néha bukva mert születése óta 400-500 ml tejet szopizik.Most 6 hós és még 1-1 evésre most is 90-et,100-at szopizik max.Főzeléket,tejpépet pár kanállal és abban is nagyon válogatós!Mindig azt mondja a védőnő és a gy.orvos,hogy nem baj biztos tápláló a tejem de ez engem nem nagyon nyugtat meg.ebben a hónapban 250 gr-ot gyarapodott..
2010. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 hetes és 5,8 kg, teljesen jó.

Eszik, alszik nem éhes, kicsattan az egészségtől....mást mit akarnál?


Az én lányom 4 hónaposan volt 5,8 kg, (4 kilóval született) afiam meg 2 hónaposan már 6 kiló volt (4,4 kilóval született), de egyiket sem tömtem, ha nem voltak éhesek.

2010. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jóóóvannna! :-DD

Akkor megnyugodtam!

köszi, sziasztok

2010. nov. 15. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:

első vagyok. nem volt rendesen széklete a babának, valamint éjszaka 6-7 órákat orditott egyfolytában. kideritetteék a városunkban hogy végbélszűkülete van. jártunk kezelésre, de nem maradt abba a sirás. már majdnem műteni akarták, mikor átmentünk a szomszéd városba, aholis kiderült semmiféle szűkülete nincsen, az emésztése meg midnent hasznosit. sajnos emiatt voltunk kétszer kórházban.


szép napot, szia

2010. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

atyavilág...de durva.

De mitől ordított szegény 6-7 órákat???

2010. nov. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!