Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai még? Kisfiam 17...

Nem korai még? Kisfiam 17 hónapos és annyira ügyesen épiti az épitőkockákat! Nagyon érdekli de én úgy hallottam hogy később tudják már ilyen szépen épiteni!

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
És ez baj szerinted? Miért nem örülsz neki? Ha nem építene akkor az lenne baj...:-)
2010. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülök neki ne érts félre csak mondom nem korai ez még?
2010. nov. 15. 19:48
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez nem korai. Sok kicsi tudja ezt már ilyen korban is,sokan pedig nem. Ez babafüggő. Minden kicsi azt tudja,amire már elég érett és ami érdekli is.
2010. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem. örülj neki hogy ügyes:-)
2010. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
szerintem tiltsd el a dobókockáktól, ki tudja milyen óriási bajok forrása lehet később... :D
2010. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Most ezt csak azért írtad h eldicsekedj vele..Örülünk h örülsz neki,és tényleg ügyes a kisfiad,csak ne hozd a kettőt ilyen butasággal össze h "korai e?"-hisz te is jól tudod,nem árthat neki-hanem fogalmazd meg őszintén,hogy örüljünk együtt veled..
2010. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is dicsekves-szaga van...bocsi En is kerdezek, 12 honapos kisfiam ha hallja hogy kutya, auto, kacsa, utanozza oket. Nem korai??? Neked nem felemas ez a kerdes kicsit?
2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Csak feltettem egy kérdést de nem muszáj rá válaszolni!!!!!

Nem dicsekvésnek tettem fel a kérdést! De látom már ide nem érdemes irni mert elég sok anyuka nemtud normálisan válaszolni!!

Más anyuka is tesz fel ilyen kérdést csak más még durvábbat mert ők szuper gyereknek állitja be!!!

2010. nov. 15. 20:05
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésed szerintem is dicsekvés-jellegű volt. Többen gondoljuk így, úgyhogy sztem érdemes lenne eltűnődnöd...
2010. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 17 hónapos, és ő is nagyon ügyesen épít már. Viszont még egy árva szót nem mond, nem mutatja meg a testrészeit, sőt, mégcsak nem is tapsol... Hát ez van, valamiben neki is jónak kell lennie. :-)
2010. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!