Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak ma 39.4 volt a...

A kisfiamnak ma 39.4 volt a láza vittem dokihoz irt gyogyszert, lázcsillapitast de az a kérdésem kivihetem e holnap a levegore ha lázas vagy nem?

Figyelt kérdés

10 es fél honapos.nem hagyja el magat annyira,csak nem tudom ki lehet e vinni szellozni szegenyt?

koszonom elore is


2010. nov. 15. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval!Az én fiam is múlt héten 3-4 napig lázas volt,38-39 közt ingadozott neki,ő elmúlt 3 éves és játszott,de mégis picit elhagyta magát és lefeküdt pihenni közben,sőt nagyokat aludt,ami nála már nem igazán jellemző,három órákat, szinte mindennap!Egyik délelőtt,mikor nem volt láza és szép idő volt,ebéd után elmentünk kicsit sétálni,meg a pici lányommal is aki 21 hós,és nem mentünk messze,de kb. fél-háromnegyedórás séta után mondta a kisfiam,hogy elfáradt,menjünk haza.Pedig ő imád kint lenni és futkozni.Dehát a betegség ugye ledönti kicsit a lábukról őket,főleg ha magas lázzal jár.

Úgyhogy én a helyedben ha ma is magas láza lenne,hagynám,úgyis akkor sokat fog aludni,figyeld a lázát és ha lejjebb megy és nem emelkedik újra pár órán belül,akkor max. fél órára vidd ki.

2010. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sem vinném ki, az biztos!
2010. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!