Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos fiú gyermekedet...

18 hónapos fiú gyermekedet hányszor teszed tisztába egy nap?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hány db pelust használtok el egy nap ebből hányszor van széklete?Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 16. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb. 5 db-ot. Ebből 1-4 db kakis.

Felkeléskor tiszta pelus, kaki van az éjszakaiban, ébredéskor rögtön kakil.

Még a tizórai előtt szokott lenni még egy kakis, de az ebédig biztosan. Alvás után még egy pelus, mert tele van pisivel, majd ha van még kaki délután, akkor csere, este lefekvéskor ismét tiszta pelus.

2010. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max. 5 db-ot. Kakilni 1-szer, esetleg 2-szer szokott egy nap.
2010. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
napi 3-4. Ebből 1 max. 2 kakis, de az ritka.
2010. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor mi nagyon sokat használunk jól sejtettem.

Reggel felkelünk(7 óra) 15-20 perc és kakil akkor csere!10 körül is egy csere dél vagy fél 12 kb elalszik előtte is csere mert 2 és fél órát alszik ekkor átázna,majd ha felkelt azonnal,és utána még 4szer!összesen:8 ebből 3-4 kaki!Sokat iszik pohárból ha nem kéri sosem tukmálom rá általában:1-1.5 litert iszik egy nap!5X eszik meg napközben nasi ha valamit szeretne!


De a lényeg az lenne hogy van amikor nekünk is csak 5 pelus megy el de havi 150 pelust minimum elhasználunk!4 csomag poopsitörlővel!Jól gondoltam hogy mindez sok!De a bilire meztelenül nem ül rá csak ruhástól kakil és leszáll majd szól hogy :Anya kakum!Szóval a szobatisztasághoz még ne mérett!MAjd tavasszal!

2010. nov. 16. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 19 hónapos a lányom és nálunk is kb 150 pelus megy el, igaz annál több nem egy hónapban. Sokat iszik és általában a tiszta pelusba kakil bele :)) De már pár napja bilibe is kakil, de csak ha eszébe jut hogy lehet játszani a bilivel, viszont nem szól egyáltalán ha pisilni vagy kakilni kell neki. Mi popsitörlőből nem használunk annyit mint ti, abból kb. 2 csomi megy el egy hónapban. Milyen pelust használtok?
2010. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11.23-s vagyok. Én is kérdezni akartam, hogy milyen pelust használtok? Mi Pampers vagy DM-es, simán kibírja az éjszakát is. Reggel ha felkel csere, akkor cserélünk. Alvás cserélünk és este.ha kakál akkor cserélünk, mikor hogy kakil. Ő is sokat iszik.
2010. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
illetve nappali alvás előtt cserélük.
2010. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Babydream,pampers meg van felénk egy pufi-pel ez elég vastag és gumis is!libero minőségű pelus azt használjuk!Éjjel nem szoktam tisztába rakni csak max hajnalban mert néha átázik!
2010. nov. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!