Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit segít apa a baba...

Mennyit segít apa a baba körül és a háztartásban? Mennyit dolgozik és mennyi időt tölt "szórakozással"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Apa reggel fél 6kor elmegy itthonról és átlag 4 körül ér haza. (ha nem túlórázik....) Ebédel, picit megdögönyözi a kisfiát, és irány a kert, az udvar, a ház körüli munkák. Szabadideje nem sok van, részt vesz önkéntes alapon a lakhelyünkön közösségi munkákban is. Ha jó idő van hetente egyszer focizni megy. Kb.fél évente egyszer elmegy egy napra számítógépezni a haverokkal, amúgy ő nem jár el itthonról. Persze ismerősökkel, barátokkal összejárunk, vagy moziba, vacsizni együtt, de külön-külön nem járunk már szórakozni.


Amúgy mindenben segít, fürdetés, pelenkázás, ha kell, szívesen vigyáz rá, míg én pl. fodrászhoz megyek stb.

Minden nap szakít időt rá, hogy foglalkozzon a babóval.

A háztartásba különösen nem segít napi szinten, mert mindent megcsinálok, de pl. ha nagytakarítunk, ugyanúgy kiveszi a részét mindenből.

2010. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

12:40-nek: ha zavar, hogy gyakori a kérdés, ne válaszolj rá vagy ne gyere erre az oldalra! Nem azért kérdeztem, hogy jobb legyen nekem, mert teljesen meg vagyok elégedve a kedvesemmel, egyszerűen érdekel, más apukák hogyan veszik a napi feladatokat.


Nálunk apa elég sokat dolgozik, van, hogy itthon is melóznia kell. Amikor viszont nincs dolga, velünk van, főzünk együtt, játszanak a kisfiammal, elmegyünk sétálni vagy játszótérre, vásárolni. Ha este itthon van, legtöbbször ő altatja a kicsit, nála sokkal előbb elalszik.:) Előfordul, hogy utána együtt fürdünk, TV-zünk, dumcsizunk, stb..:) A házimunkában nem nagyon kell segítenie, de a saját dolgait általában elpakolja. Egyedül pelenkázni nem hajlandó..:) Örülök, hogy mindenki (mármint akik válaszoltak) férje ilyen segítőkész!

2010. nov. 16. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!