Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elköteleznétek magatokat...

Elköteleznétek magatokat valaki mellett a gyereketek érdekében? (mostohaapa, nem kellenne nélkülözni, jo ovi, suli ilyenek, szeretet stb) Még akkor is ha én nem vagyok szerelmes belé!?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
nem ez megbánnád egy idő utánn,és őt is megbántanád ha pár hónap múlvameg megtalálnád az "igazit"
2010. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
70%
én a gyerekek érdekében bármit megtennék....
2010. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben igen, ha szeretetet éreznék iránta. A szerelem előbb utóbb, de elmúlik, sok-sok év együttélés után a szeretet marad meg belőle. Ha ezt érzed iránta, és a gyerekedet is nagyon szereti, akkor igen. Ha a fentiek közül valamelyik is hiányzik, akkor nem.
2010. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Ugy gondolod, hogy az kesobbiekben nem fognak kiutkozni dolgok ha most se erzel semmit?

A gyerek erdeke az is, hogy nyugodt korulmenyek legyenek, hiaba van meg minden, ha kesobb hazamegy es azt latja anyu nem boldog.

A gyerek nem hulye, megerzi akkor is, ha azt mondod semmi baj kicsim.

Mert ha most nem szereted, kesobb ha esetleg surlodas lesz, azt nem ugy fogod lereagalni, mintha szeretned.

Az meg akkor kinek lesz jo?

"Jo ovi, suli ilyenek, szeretet stb"

Kicsit furan termekek lennenek.

Szerintem fejts ki kicsit jobban a koztetek levo viszont, mert erre fogsz kapni nehany beszolast, mert minteni azt fog gondolni amit akar.

2010. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
minteni= mindenki
2010. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem voltam még ilyen helyzetben mióta megvannak a gyerekeim, lehet hogy értük mindenre képes lennék, de így az a véleményem hogy nem mennék bele ilyenbe.

Mivel nekem pl. ahhoz hogy szexelni tudjak a párommal, kevés csak "szeretnem mint egy embert" és attól nem fogom megkívánni ha tudom hogy MILYEN JÓ APA és hogy gondoskodik a gyerekekről.Csak akkor ha férfiként nézek rá.

Ha meg nincs szex, az egy idő után úgyis felőrli a kapcsolatot. Ez az eddigi tapasztalatom.

2010. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is vagy szerelmes de szereted akkor talán!CSak tényleg mi van ha később beleszeretsz valakibe? De a gyereked meg nagyon megszereti a mostoha apát?? HÚ necces.JÓl gondold át!
2010. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

biztos, h nem.

max, állami oviba jár a gyerek, de boldogság lesz és béke. ami neki sokkal, de sokkal fontosabb, mint az ovi, suli...

2010. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tetszik nagyon, szeretem is csak szerelmes nem vagyok!És még aza bajom hogy nem tudom magam elengedni még ebbe a kapcsolatba (2honapja tart) mert rengeteget estem pofára,lehet azért is irtam ki a kérdést mert para mamivá változtam! Bemerjem engedni az életünkbe vagy ha nem érzek lángolást akkor ne?
2010. ápr. 17. 21:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt attól függ, hogy a szerelem neked milyen a fontossági sorrendedben :) Én csalódtam bőven az előző férjem mellett, igy lenne olyan helyzet, hogy nem az számit, hogy izzon a levegő köztünk, hanem, hogy jó vele lenni, szórakoztat, megbecsül, szereti a gyerekeket, stb. Nekem fontosabb, hogy ne unatkozzak valaki mellett, ugyanakkor vonzó kell, hogy legyen, mert a kémia is azért fontos. De konkrétan felnőtt fejjel olyan már nem várok, hogy tiniként remegve leszek majd valakibe szerelmes. És ha igen, úgyis tudom, hogy elmúlik, mint a többi...
2010. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!