Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Szerelmes" vagyok a kisfiamba...

"Szerelmes" vagyok a kisfiamba. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Annyira imádom a kis babócámat, hogy azt már ki sem tudom fejezni. Ha csak rá gondolok, már hatalmas mosoly van az arcomon, imádom, hogy van! Ti hogy vagytok ezzel?
2011. szept. 26. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Van ez így! :) Én is szerelmes voltam mindbe. Inkább imádat , mint szerelem. A pici most lesz 2 és meg tudnám enni annyira imádnivalóan baba. A nagyobbnál már nem érzem azt a fajta imádatot amit a picinél, ő most még olyan átmenet a kisbaba és a gyerek között. A legtündéribb kor. De a szeretet megmarad mindörökre. :)
2011. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen totálisan teljesen! imádom imádom!!
2011. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is imádtam a fiam.Talán az apa miatt is lehet,talán mert fiú.Most már csillapodott egy kicsit 7 éves lett.A hibáit is másként kezelem.
2011. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is meg vagyok őrülve 14 hónapos kislányomért. Annyira imádom!:D Csak ránézek és elolvadok, imádom nézni, ahogy...bármit csinál. Zabálni való. A világ leggyönyörűbb teremtménye!

Teljesen normális, amit érzel!

Tök jó érzés, hogy most már van egy valaki, aki mindig szeretni fog, és akit mindig szerethetek!

A legtisztább érzés a világon!

2011. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is imádom a kis tündér lánykámat :-) szerintem is ez a normális, csak elvakultnak nem szabad lenni. Én ha rágondolok, sokszor sírok, annyira imádom!
2011. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az apja is és én is szerelmesek vagyunk a pici lányunkba. Az apja szinte minden 10. percben el is mondja ezt neki, persze érthető hisz még csak 2 hónapos.
2011. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) Az én kisfiam 3,5 hónapos.
2011. szept. 26. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:

19 hónaposan még mindíg legalább ugyanúgy imádom a fiamat, mint másfél éve. Most 3 napig nélküle pihentünk, minden nap legalább 50X elmondtam, hogy mennyire hiányzik és mennyire várom már, hogy hazaérjünk. Én is sokat sírok, ha rágondolom. remélem, a lányomat is ugyanígy fogom szeretni és nem riválist látok majd benne.

1 gyerekes, 27 hetes km

2011. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát persze! Semmihez sem fogható érzés az, ahogyan a gyerekedet szereted! Minden este, amikor evés után a vállamon alszik büfizés közben, könnybe lábad a szemem, nem tudok mit tenni, ilyen érzést vált ki belőlem. De azt nem szeretném, hogy elvakultan szeressem őt, főleg később lesz fontos, hogy észrevegyem és próbáljam korrigálni a hibáit is. Ezt az érzést tényleg csak akkor ismerheti meg az ember, ha saját gyereke lesz. Igaza volt anyukámnak, amikor néha túlféltett és "túlszeretett" bennünket, mert én mindig csúfolódtam vele, erre ő mindig azt mondta, hogy "majd megtudod". Hát megtudtam!
2011. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bizony én is igy vagyok ezzel, 15 hós a kisfiam, és bizony túlzottan is pátyolgatom őt és mostanában annyira "rám van kattanva" hogy alig tudok nélküle elmozdulni. De akkor is én élvezem. :)

Mikor a lányaim is ilyen picik voltak akkor velük is ugyanigy éreztem. Aztán ahogy nőnek átalakul "normális szeretetté". Nem tudom érted-e mit akarok ezzel mondani, remélem nem érti félre senki. :P

2011. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!