Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 10 hetes. Este fél...

Babám 10 hetes. Este fél 11-11 között elalszik, és reggel 6 éd fél 8 között ébred. Nappal 5x-6x szopizik, gyarapszik rendesen. Más kisbabája is ilyen jó alvó?

Figyelt kérdés
Tudom, örüljek neki... örülök is, csak az érdekel, másnak is ilyen-e a kisbabája? Nem, túl aluszékony? Aggódni nem aggódom,csak érdekel! Este viszont ugye későn fekszünk....pedig fél 7kor fürdünk. Remélem később korábban lesz az esti bealvás... :)
2009. jan. 12. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsések vagyunk, örüljünk neki! :) Az enyém 8 hetes, és 5 hetes korától 10-től 8-ig alszik. Néha ugyan elkezd forogni meg nyögni, de vissza is alszik. :) Tegnap meg az ebéd után úgy elájult, hogy este negyed hétig feküdt, mint egy darab fa. :) Már fel akartam kelteni, de olyan cuki volt, ahogy ott szuszogott, hogy inkább hagytam. :D Utána persze már nem aludt, úgy kipihente magát, de vacsi után tudta, mi a dolga. :) Na majd a fogzáskor... Hát nemtom, mi lesz. :)
2009. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat eszi a babád, ugye? Az én picim is ilyen este úgy tele eszi magát, hogy nem éhes éjszaka, ezzel nincs semmi gond, gy. orvos mondta. :)
2009. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mázlisták vagyunk:) Az enyém már három hetes korától átalussza az éjszakát. Fél nyolc-nyolckor fürdés és fél 11-től reggel fél 8-ig alszik. 6x eszik, de jó sokat, 160 ml-t:)
2009. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emianya ***** válasza:
en is ilyen babat szeretnek!!!hogyan csinaljatok?az enyem bealszik este 10-kor,aztan eszik 12-kor,03-kor,5-kor.az 5 orai eves utan pedig mar nem akar visszaaludni. :-(((( en rontottam el valamit?11 hetesek vagyunk,es elsö baba
2012. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak vigyázz nehogy mellgyulladást kapj, mert túl sok idö telik a szopik közt! 2 hónapos kora óta az enyém is átalussza de csúnya mellgyulladásom lett amit antibiotikummal kezeltek ki. Reggelre arra ébredtem hogy a jobb mellem nagyon fáj, lázas vagyok, fájt minden ízületem föleg a térdeim, nem birtam felkelni. A melkem vörös volt két nagy csomóval benne ami kb 10 napig ott volt... Éjjel fejd ki a melled, nehogy úgy járj mint én.
2014. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!