Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez növekedési ugrás vagy...

Ez növekedési ugrás vagy fogzás jele lehet? Lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 3,5 hónapos, kb. hat hetes kora óta végigalussza az éjszakát. Már elég régen beállt napi ötszöri szopira. Pár napja felkel éjszakánként többször, tegnap hétszer evett, folyamatosan folyik a nyál a szájából, mindent rágogat, a keze gyakorlatilag egész nap a szájában van. Nagyon aggódom, mert fogalmam sincs, hogy mi lehet vele. Fogkezdeményt nem látok. Segítsetek!
2010. nov. 17. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám ma 7 hetes.Csütörtök óta ugyanezt csinálja.Szerintem növekedési ugrás,mert 3 hónapos korban is van...Nem?
2010. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni,de az én fiam is átaludta az éjszakákat,és naponta 5-ször szopizott 2 és 3 hónapos kora között. Most fél éves. 3 hónapja újra kelünk éjjel,egyre gyakrabban. Napi 8-10 szopi van,pedig már elkezdtünk kóstolgatni gyümölcsöt és gabonapépet is. Én is a 3 hónapos fejlődési ugrásban reménykedtem,de nem az. 2 hónapja erősen nyálzik,de még nem jött ki a foga . Homeopátiával,Dologéllel próbálkozunk,de az éjjeli ébredéseken ez sem segít. Nappal viszont általában jókedvű. Kitartás!
2010. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óóóóóó! Nem érzem magamban az energiát, hogy ezt hónapokig csináljam... Ez most eléggé elkeserített...
2010. nov. 17. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:

11.01-es vagyok. Nem biztos,hogy nálatok is így alakul,mint nálunk,minden baba más. Ha muszáj,akkor úgyis lesz energiád! Én az előző éjjel például 4 és fél órát aludtam 5 részletben... Előbb-utóbb csak javul,bár lehet hogy a neheze még hátravan. Szeparációs félelem,fogak áttörése,stb.

Sajnos,valami mindig van. Aztán mire kinövi,jöhet a kistesó :)

2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!