Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már bevezettem babám...

Ha már bevezettem babám étrendjébe mindenféle zöldséget, húst, glutént, és tejterméket adhatok neki a mi ételünkből is? Persze kevesebb fűszerrel.

Figyelt kérdés

Babám 9 hós, anyatejes.

Olyan ételekre gondolok hogy borsó leves, főzelék(csak habarással sűritek), tésztafélék.


2010. nov. 17. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már ezeket bevezetted, adhatod is. Bár én nem értem, hogy ha anyatejes, miért adsz neki tehéntejet. Az én lányom tápszeres, mit megadnék, ha tovább tudtam volna szoptatni! Én a helyedben anyatejjel készíteném az ő adagját, ha főzelékről van szó, hadd kapja a legjobbat.
2010. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már annyi tejem nincs h lefejhessek a főzelékébe. Amit lefagyasztottam az első hetekben nem eszi/issza meg. Az azzal készült ételeket sem.

Tejet nem kapott, csak joghurt-túró-vaj-sajt.

2010. nov. 17. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki. Én is mindent adok neki, csak pépesítem. Annyi hogy nem főzök olyan fűszeresen, csak az után fűszerezek, ha kivettem az ő részét, vagy utólag fűszerezünk. Én mindent adok neki, kivéve tejterméket, mert allergiás rá. Reggel este még szopizik. Én adok neki szendvicset is katonázva, nagyon ügyesen megeszi.
2010. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosítva, ha tészta van, azt leturmixolom, meg a borsófőzeléket, levesből is a zöldségeket plusz husit, de abból amit mi eszünk. 9 hós.
2010. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!