Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan álltatok át és mikor a...

Hogyan álltatok át és mikor a HA-s tápszerről a simára?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, egyik étkezésnél még HA-t kapott, következőnél már simát.
2010. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hós volt a bébi, ekkor mondta a doki, hogy próbáljuk meg a sima tápszert. Nestlé beba HA 1-ről váltottunk sima beba 2-re. Volt még otthon 1-2 evésre való a régiből is, hogy ha véletlenül nem ízlik az új, akkor legyen mit adni neki. De nem volt semmi gond, elfogadta.
2010. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 hónapos és még sehogy :))

allergia veszély miatt a a doki minimum 1 éves korig HA-st javasolt

15 hónapos korában kezdtem próbálni a simát, amíg egy kanállal kevertem a HA-s közé, azt még megitta, de ahogy már jobban kiérezte ezt a másfajta ízt, pl 3 kanálnál, akkor már nem itta meg, na szóval még HA-st kap,

Szerintetek ez baj? tejterméket eszik egyébként, sajt, túró, joghurt, szóval már felesleges a HA, de ha egyszer nem eszi a simát

2010. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: Tuti, hogy nem baj, ha a baba HA-t kap és nem simát. De az érdekes, hogy nem ízlik neki a "nem HA". Pont azt mondta nekünk a doki, hogy a HA keserűbb, ezért könnyen el szokták fogadni a simát. Lehet, hogy megszokta a másik ízt. :-)
2010. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13.01-es vagyok

a Ha-s tápszer íze annyira borzalmas, hogy én még ilyet nem éreztem soha, belőlem tuti kijönne :))

de igen, biztos ezért van hogy nem issza a simát, mert nagyon megszokta a HA-s ízét, de hogy fogok majd így áttérni a tejre? :D

2010. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!