Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinált már ilyet?

Más babája is csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni,hogy miért csinálhatja.Ha örül vminek ha mérges,hogy nem engedek meg neki vmit akkor szétfeszíti a száját.Arra gondolok,hogy esetleg fájna vmilye?Csinált esetleg vkinek a babája hasonlót.Kezd kicsit aggasztani a dolog....köszönöm a válaszokat..
2010. nov. 18. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ne izgulj, fog még fura dolgokat csinálni. Az én lányom most 11 hónapos. 9 hónapos kora körül azt csinálta, h szétfeszítette a száját és remegtette a száját-megfeszítette a nyakát. Elején mókás volt, aztán kezdtem aggódni hogy nehogy valami idegrendszeri betegsége legyen. Aztán anyukám megnyugtatott hogy ez normális, így fedezi fel a testét.

Most a legújabb hóbortja hogy erős becsukja a szemét, majd újra kinyitja és hunyorog közbe.

2010. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén én is vmilyen idegrendszeri betegségre gyanakodtam csak nem mertem leírni nehogy hülyének nézzetek.remélem nem fogja sokáig csinálni mert kicsit rémisztő:)de legalább van akinek csinált már ilyet a babája így már annyira nem aggodom.
2010. nov. 18. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. Bizony bizony rémisztő, de ne izgulj. Ne figyelj rá, és szép lassan elfelejti. Amikor én mondtam neki hogy ne csináld, nem szép dolog, csak azért is csinálta egymás után akár 5 ször is. A hajam az égnek állt. Aztán apa mondta hogy ne figyeljek rá, ha látja hogy úgyse érdekel abbahagyja. Kb 1 hónapig csinálta, aztán elfelejtette. :-)
2010. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!