Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinált ilyet?

Más babája is csinált ilyet?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam kb 4 hónapos kora óta csinálja ha háton van, hogy jár a lába de olyan gyorsan mintha futna.Ha hasra fordítom akkor viszont esze ágában sincs se kúszni se mászni mindenhová vagy elgurul vagy háton megy oda úgy, hogy a nyaka majdnem kifordul néha rossz nézni.ülni csak úgy ül ha felültetem akkor is csak pár másodpercig és már indul is a forgás.A kutyázás nagyon megy de csak ennyi.Kezdjek aggódni szerintetek?
2011. aug. 3. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ilyet még nem is hallottam,, védőnő, orvos mit mond?
2011. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmit, minden rendben van.
2011. aug. 3. 21:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Háton megy???? De hogyan? A lábaival segíti magát? A kutyázásból volt nálunk a kúszás. Amikor elkezd mászni akkor tanul meg ülni magától. Hason mennyit volt eddig? Elejétől fogva szoktattad?
2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy mászik háton, hogy a fejét hátranyomja és gyakorlatilag a fejével tartja magát és a lábával meg nyomja.Csak hason alszik nincs is gond azzal, hogy nem szeret úgy lenni.Szerintetek lehet lustaság az oka?Akkor tiszta apja lenne:)
2011. aug. 3. 21:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyugi! Én fiam ugyanez! 12 hós már de az ülés most is pár másodperc és megy is tovább. Kapaszkodva áll-jár, de nem mászik csak kúszik 10hósan kezdte! De bal lábát húzza mint egy sebesült kúszásnál. :) úgy ült fel hogy seggre csücsült. 10hóig csak forogva,háton közlekedett. Minden ok vele!
2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja és folyton állni szeretne ha a lábamnál van és fogom a seggét akkor szépen felnyomja magát állásba vagy asztal mellett.Órákat elálldogálna ha fognám a kis kezét ja és ha a tükör elött állnánk ahol nézheti magát.Dettó apja.:)
2011. aug. 3. 21:44
 7/16 A kérdező kommentje:
A ti babátok is csinálta ezt a futás utánzást?Meg sem áll a lába ha háton van.
2011. aug. 3. 21:45
 8/16 anonim ***** válasza:
A helyben futás nálunk is menő. Olyan, mint egy kis tücsök, épp, hogy nem ciripel.
2011. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A háton futás az nálunk is megy ezerrel.Szerintem a lányom már 3szor lefutotta a maratont, pedig még csak 6 hónapos:):) A mászás dolog szerintem sem gáz (még). A kis unokatestvére is 8 hónapos, még ő sem tud mászni, csak ülni. Viszont már feláll, és kapaszkodva jár. A mai gyerekek általában felcserélik a sorrendet és előbb állnak, mint másznak. Nálunk most aktuális ez a kúszás-mászás dolog. Eddig az én lányom is forogva közlekedett a lakásban. Mostmár kúszik szépen előre. Vettem neki 1 gyurkólabdát, imádja pofozgatni és mikor ellöki magától elkezdett utána kúszni.
2011. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az, ha húzza maga után az egyik lábát, nem jó, az én kisfiam is így kúszott, mint kiderül, hipotón volt az izomzata, a Dévény-torna plusz korai fejlesztés segített rajta. Én a helyedben a biztonság kedvéért megmutatnám szakembernek, mert az orvos és a védőnő szerint minden rendben volt nálunk is. Persze, nem biztos, hogy gond van, de ne járj úgy, mint mi, inkább vidd el feleslegesen, mint később verd a fejedet a falba.
2011. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!