Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó minőségű a Pampers Premium...

Jó minőségű a Pampers Premium Care pelenka (újszülöttnek)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem tökéletes.Én az activ baby-t használtam meg a liberót.:)
2010. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor még újszülött volt a Pici a Huggies vált be. Most már 4-es méretet használunk, a 3-asnál tértem át a Pampersre. Most nagyon meg vagyunk vele elégedve, újszülöttnél nálunk kifolyt belőle. Bár lehet, ez csak egy friss anyuka bénázása volt. :)
2010. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
újszülöttként nekünk is a Huggies vált be. A doki is ezt ajánlotta, mert a lábaközénél erősebb a pelus, így szépen tartja szét a csípőt is.
2010. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 18. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! én 1-es pelusból liberót és premium care-t hazsnáltam. Nekem a pempi jobban bejött, nagyon szerettem :) boldog babázást!
2010. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kiverte vagyis kiütötte a kis popsiját. Nekünk a DM-es babylove jött be
2010. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Újszülöttként csak a Pampers Premium Care vált be, csak ez fogta meg az anyatejes kakit, a többiből kifolyt.
2010. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

újszülöttként az vált be, a folyékony széklet miatt. Tényleg nagyon jól felszívja, és egész éjszakát is kibír a premium care.

5 hónapos korában váltottam a lila liberora. Ez tökéletes mostmár.

2010. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!