Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatok nem HA...

Mikortól adhatok nem HA tápszert/pépet?

Figyelt kérdés
Kislányom tíz hós. Hozzátápláláshoz HA tápszert javasoltak, amit szeret is. Szoptatás alatt egyszer ittam tejet a cikória kávémhoz, és a gyerek két hétig pöttyös volt tőle, így igazoltnak láttam a HA tápszer és később pép használatát. Már nincs tejem. 9 hósan kezdtem bevezetni joghurtot, túrót, tejfölt óvatosan, és nincs tőle baja. Szerintetek megpróbálkozhatok nem HA pép bevezetésével?
2010. nov. 18. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! az én kisfiam 11 hónapos,és szintén HA-s tápszert kap mert az apucija asztmás ezért a dokink indokoltnak látta mondván nála rizikósabb bármiféle allergia kialakulása.Tegnap voltunk pont dokinál és kérdeztem meddíg adjam még a HA-s tápszert erre azt mondta még adjam neki,és hogy óvatosan el kezdhetek kísérletezni a tejtermékekkel/túró,tejföl,natúr joghurt /és ha nem vált ki allergiás reakciót akkor majd visszatérünk a kérdésre.Nos szerintem mindenképp konzultálj a dokiddal,mondd el a tapasztalataidat,hogy nem volt gond a tejtermékeknél és akkor majd ő eldönti indokolt-e még!Szerintem ne az alapján döntsd el,hogy itt ki mit mondd:)Remélem nem bántottalak meg!Ha igen nem volt szándékos,csak jót akarok!
2010. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg és köszönöm a válaszodat. Az a baj hogy a gyerekorvosunk egy bunkó, akit nem is érdekel, hogy miért kap a gyerek HA tápszert, mindent a védőnővel kell megbeszélnem, de ő már akkor a HA tápszer mellett kardoskodott, amikor még nem pattogott ki a babám. Csak érdeklenének a tapasztalatok.
2010. nov. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!