Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadassam a két hós oltással...

Beadassam a két hós oltással együtt a pneumococcus ellenit is?

Figyelt kérdés
Elkezdjük most vagy majd a négy hós után? Jön az influenza, mit javasoltok? Félek mégjobban legyengíti, ha most kapja. Tapasztalatok?
2009. jan. 12. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adasd be. Mi a 2. 3. 4. hónapos oltással együtt kaptuk meg. Soha semmi baja nem volt utána. Még láz sem. És szerintem legalább így hamarabb túl van rajta.
2009. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is elkezdtük,túl vagyunk a 2 hónapos oltásokon-csak az a rossz hogy 2 injekciót adnak így neki-vagyis nekem jobban fáj látnom
2009. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem adattam be, a doki azt mondta, hogy ha nincs a közvetlen környezetben kisgyermek, akkor ráérünk 6 hónaposan elkezdeni. 4 hónapos anyuka
2009. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mi már két részt (2 és 3 hónaposan) megkaptunk a kötelezővel együtt, nem lett lázas, csak bágyadt volt másnap.
2009. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!