Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen itatópohárból adjátok...

Milyen itatópohárból adjátok este a tejet/tápszert a 14 hós. Babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
13,5 hónapos, még cumisüvegből issza az ölemben félig fekve, félig ülve. A csőrös pohárból túl gyorsan folyik, és kibukja. Így még marad a cumisüveg, Avent, és csak 3-as cumival. Még a 4-es cumi is túl nagy volt hozzá.
2010. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


15 hónapos a lányom, és még a tápszert cumisüvegből issza. A csőröspohárba bele sem férne, alig van 2 decis, Ő pedig 3 deci tápszert iszik.

2010. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, cumisüvegből issza, 300 ml tápszer az esti adagja, Avent cumisüveg variábilis cumival. Csőrösből nagyon folyik és tényleg nem férne bele.
2010. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs hogy offolok!!

Tök jó olvasni hogy ilyen "nagy" babák még cumisüvegeznek:):)meg vagyok nyugodva..

Én meg már azt hittem az én kiscsajon le van maradva mert ő még mindent cumisüvegből iszik.1éves..

Lassan át akartam szoktatni a csőrösre, de akkor még meghagyom neki ezt az örömöt! Egyébként megissza abból is a tápszert, de túl gyorsan elfogy, hadd cumikázzon:)ha neki ugy jobb:):)

2010. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en babam 16hos es o is cumisuvegbol issza a tapszert 220ml-t.Sot mondok jobbat,ejjel is felkel meg 1x es akkor is igy iszik,napkozben 1x alszik ,elotte 150ml-t iszik cumisuvegbol.Etkezeskor es kozben poharbol maga iszik mar :)
2010. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14,5 hónapos a fiam,mam puhacsőrösből issza a tejitalt.napközben nubyból iszik.a cumisüveget nem fogadta el soha,így amint elválasztottam 11,5 hónaposan,csőrösből kezdett inni.
2010. nov. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!