Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek van pénze 100e...

Mindenkinek van pénze 100e Ftos babakocsira?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 11:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs.

Mi örököltük a babakocsinkat,és nagyon örülünk neki így, használtan is, de ha venni kell (esetleg következő gyereknél ...), akkor sem fogok egy vagyont adni érte, az biztos.

2010. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
nekem sem volt én bergont vettem,35 ezerért mostmár nem marad benne a lányom árulom a teszveszen 15 ért hátha valakinek jól jön majd,ha megtehettem sem vettem volna másfél évre 100 ezerért kocsit, sem mást sok mindent meg használtan vettünk. a kiságy is csak 10 ezer volt, abban is vannak horror árak.
2010. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem sincs!

Mi kaptuk ajándékba anyukáméktól,ök is használtan vették,és nagyon jó állapotban volt!

2010. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekünk lett volna, de mégse vettünk, csak egy 30 ezer forintost. Amit aztán jól megbántunk, gyenge minőségű gagyi kocsi volt (Brendonból...), így vettünk egy másikat. Ezzel az erővel már vehettünk volna eleve 100 ezerért...
2010. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekünk lett volna rá pénzünk de én megelégedtem egy használtal is...inkább helyette levetettük az őssejthez a köldökzsinórvért,szerintem ez sokkal hasznosabb!Bár reméljük SOHA nem lesz rá szükség!
2010. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mi egy három részes pierre cardent választottunk, 75 ezer, de mózes, autós ülés (0-6 hóig) és sportkocsi egyben. Az anyósomék vették meg nekünk, ők mondták meg a maximumot,amit kifizetnek, és ez belefért.

Jó is volt, az autósülést a mai napig használjuk (10 hós a lányom) de nagy nehéz dög, és mostanában buszozom, tehát beszereztünk használtam egy könnyű kis sportkocsit, ezt pedig meghirdetem 40 ezerért, mert alapvetően jó kocsi, de már nem erre van igényünk. Valaki hozzájut egy szép, márkás kocsihoz szinte fél áron, nekem meg jó a kis noname kocsi.

2010. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!