Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet osszefugges a szoba...

Lehet osszefugges a szoba burkolata es a maszas kozott? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy pl szonyegen maszik, parkettan csak kuszik. Sok ismerosom babaja nem maszik csak kuszik es mindnel parkettan van a baba. Par ismerosnel ahol szonyeg van ott mar maszik a baba. Naggyabol ugyanannyi idosek. Vagy ez teljesen babafuggo es hulyeseg amit gondolok?
2010. nov. 19. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem könnyíti meg a baba dolgát, ha kicsúszik alóla a talaj. Az én kislányom habtapin kezdett el mászni,nekünk is parkettánk van, szóval nem tudom. De miután megtanulta már a parkettán is "szaladt".
2010. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha most tanult meg mászni, akkor lehet, hogy a csúszás miatt később fog parkettán mászni, mert nem érzi stabilnak.

nálunk is így volt, kb 2 hét múlva, stabilabban mászott, azóta semmi nem akadály:)

2010. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is van összefüggés. A parkettán/járólapon az én babám is sokáig kúszott, pedig már tudott mászni. Viszont csak a habtapin mászott.

Amikor már kellőképpen magabiztos volt a mászásban, akkor a parkettán is mászott, és felhagyott végleg a kúszással.

2010. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább babafüggő. Nálunk parketta van, szőnyeg nincs, csak egy kis részen habtapi. 6 hónaposan négykézlábra állt a kislányom, 2 hétre rá kezdett el mászni. Be is lakta rögtön az egész szobát. A kúszás teljesen kimaradt.
2010. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!