Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki depis, és ilyenkor mivel terelhetném el a gondolataimat? Lesz ez jobb is?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja a környezetemben, hogy boldog, és hogy ő soha sem depis, úgy látszik csak én vagyok ilyen defektes! 6 hónapos a babám, sokat szenvedtünk , hogy kitudjam hordani a babát, sajnos előtte több terhességem halt el, boldog vagyok örülök neki, hogy most itt van velünk, de mostanában összejönnek a dolgok, anyagiak, nincs egyáltalán segítségem, a férjemnek még szabadnapja sincs, ilyen a munkája, a családom pedig messze lakik. A babámnak most jött ki a 4. foga, tudom ezért olyan nyűgös, de már 2. hónapja nincs egy éjszakám sem, és az utóbbi két hétben legalább 10x van fent éjszaka, nappal is szinte csak kézben van el.
2010. nov. 20. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, nálunk is ez volt, kivéve az anyagiakat. de incs senki rokon a közelben, férjem dolgozik, sokat...a babám sokat nyűgösködött. kitartás, majd elmúlik. próbálj a pozitív dolgokra fókuszálni. akinek nyugis babája an és van nagymama, az úgyse fogja tudni, mit élsz át. nehéz,. de majd idővel jobb lesz.

23 hónapos kislány anyukája

2010. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy teged ez vigasztal, de en is szoktam depisnek erezni magamat.Leginkabb az egyedullet miatt.A babam egy tunder, de neha mar kicsit sok, hogy pisilni nem mehetek el, mert uvolt ha nem lat.

Tusolni ugy szoktam, hogy a furdobe beviszek 2 habtabi kockat es raultetem es nez tusolas kozben.Olyan mint egy nyomozo es egy perc nyugtom sincs tole :D egyebkent neha viccesenek is erzem amikor hatalmas szemekkel nez es kovet .

2010. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez nagyon aranyos amit írtál,mint egy nyomozó :-)).én a pihenőszékébe rakom ha a fürdőbe megyek, amig tusolok énekelek neki, és addig elvan!
2010. nov. 20. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is vannak fura gondolataim nyugi...gyors ki kell kapcsolnom ezeket hogy ne legyek nyűgős,feszült...igen a társasághiány a gond és nem vagy egyedül..persze a világ legszebb melója ez,,,de szerintem a legnehezebb is,,...
2010. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!