Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen ünnepen született...

Kinek milyen ünnepen született a babája? (már akinek ünnepen született) Karácsony, szilveszter, valaki rokon szülrtésnapján/névnapján stb?

Figyelt kérdés

Hogyan ünneplitek?

Bocs hogy bénán írtam ki a kérdést, de máshogy nem engedte.


2010. nov. 20. 23:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Már nem ünnep, de ha húszon felül vagy, még emlékezhetsz rá: november 7-én született a kisfiunk.
2010. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
a lányom akkor született, amikor az egyik unokatesója (a férjem bátyjának a lánya), január 17-én. érdekesség, hogy van még egy rokonuk, azt hiszem a férjem egyik unokatesója, aki szintén ezen a napon született. biztos benne van a génjeikben ez a nap:-))))))
2010. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az én lányom október 23.-án született,most volt 1 éves.Olyan jó lesz majd,hogy a szülinapján mindenki itthon lesz,mert nem kell menni dolgozni :)
2010. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az én fiam csak majdnem született ünnepen. 2 nap híján...

Apukájának február 7-én van a születésnapja, a kicsi meg február 9-én született!

2010. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ja és kedves 8:00-ás, én is január 17-én születtem!

Nem vagyunk rokonok véletlen? :)))

2010. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Az én kislányom 2009.május 3.án született,ami akor épp anyák napja volt,ezen felül pedig Tímea névnap a testvérem névnapja,ajándék rögtön több embernek:)
2010. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A kislányom december 24-én született. Természetesen karácsonyi hangulatban fog telni az egész nap. Csak bejgli helyett torta lesz. Megkértem a rokonokat, hogy ne vegyenek emiatt dupla ajándékot, majd megtartjuk mindkét névnapját, így éves szinten nem marad ki neki egy ajándékozás sem.
2010. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Gyermeknapkor született. :)
2010. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kislányom idén április 05-én született. Én voltam idén a család nyuszija. Húsvét hétfő volt. Jövőre csak szülinap lesz, mivel biztosan nem így jön ki a húsvét. Akkor lesz izgi, ha megint egybe fog esni.
2010. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kisfiammal az öcsém szülinapjára voltam kiírva (jan.15.), de végül a húgom szülinapján született meg jan.16-án. Igaz majdnem lemaradt, mert éjfél előtt 10 perccel született.
2010. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!