Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtátok az...

Mikortól használtátok az esernyőre csukható babakocsit a babátoknak?

Figyelt kérdés
Van egy sport babakocsink (Hauck) amit jövő tavasztól szerettem volna használni, de most láttam nemrég egy anyukát ilyen esernyőre csukhatóssal és hát pillekönnyű volt és úgy manőverezett vele a boltban mint egy forma1-es versenyző.Lehet,hogy jobban járnék ha inkább vennénk egy olyat?Tavasszal lesz egy éves a kisfiam, akkortól gondoltam átcserélni a babakocsit.
2010. nov. 21. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a lányom 7 hónapos korától használtuk.Amikor tud ülni onnantól lehet használni.A miénkre 6 hónapos kor volt írva.Szerintem már ti is használhatjátok.Sokkal könnyebb és praktikusabb is volt nekünk.
2010. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5,5 hótol használjuk. De a mienk 150 fokban dönthető. Ami nem dönthető, azt csak onnantól lehet használni, ha már stabilan ül a gyerkőc, vagy felül magától.
2010. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amióta tud ülni, azaz 7 hósan
2010. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is 7 hós korától használjuk. Nekünk dönthető van, ha elalszik, akkor is kényelmes.
2010. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hósan cseréltem le a sportrészre, dönthető, esernyőre csukható.
2010. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek,segítettetek eldönteni a kérdést. Eladom a sport Hauck-ot tavasszal,és azt is amit most használunk.Talán a kettő árából kijön egy új esernyőre csukhatós babakocsi ára. De azt se bánom ha meg kell pótolni, de mindenképpen esernyőset szeretnék jövőre.

Még egyszer köszi :)

2010. nov. 22. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!